Як скласти проект дитячого саду.

Через брак державних дитячих садів відкривається все більше приватних дошкільних освітніх установ. Це не тільки домашні садки, існуючі напівлегально. Це і професійні розвиваючі центри, в яких з дітьми займаються найкращі педагоги.
Інструкція
1
Щоб відкрити дитячий сад, підготуйте проект , який потрібно затвердити в управлінні освіти. Грунтуючись на цьому плані, ви можете розраховувати на певну дотацію від держави.
2
Робіть проект в програмі Power Point. Це дуже зручно, тому що дозволить відразу додати потрібні картинки, фото, діаграми.
3
На першому аркуші надрукуйте текст: "Проект дитячого саду (або розвиваючого центру, або центру раннього розвитку). Вкажіть назву закладу. Внизу аркуша напишіть дату.
4
Наступний лист - зміст. Перелічіть там все, про що буде розказано в проект е.
5
Третій лист відведіть під опис того, що потрібно зробити. Наприклад, відремонтувати будівлю, прорубати додатковий пожежний вихід, облагородити територію. Напишіть, що ви можете впоратися власними силами, а для чого потрібна допомога державних органів.
6
На четвертому аркуші надайте розгорнуту кошторис будівельних робіт. Якщо є фото майбутнього дитячого саду - прикріпіть їх сюди.
7
На п'ятому аркуші розмістіть приблизний проект вже готового установи. Там повинен бути як зовнішній вигляд будівлі і території, так і внутрішня обробка приміщень. Детально опишіть, де будуть ігрові кімнати, де їдальня і спальня. Де розміщені методичні посібники та іграшки і т.д.
8
На шостому аркуші обрисуйте свої плани щодо персоналу. Скільки людей ви плануєте наймати. Кількість виховательок, методистів, нянечок, медичних співробітників. Чи будете запрошувати репетиторів з іноземних мов, музики, ритміці. Чи планується в штаті психолог.
9
Сьомий лист - опис методики, за якою буде працювати дошкільний освітній заклад. Їх зараз достатня кількість, вибрати можна будь-яку. Тільки більшість з них платні, тому дізнайтеся заздалегідь вартість методичних посібників і внесіть її в проект .
10
На восьмому аркуші докладно розкажіть про всі проблеми і труднощі, які перешкоджають відкриттю дитячого саду. Наприклад, пожежники відмовляються давати дозвіл на роботу. Або ви ніяк не можете підібрати підходящий персонал. Це допоможе чиновникам зрозуміти, в чому саме вони вам можуть допомогти.
Корисна порада
Складаючи проект, не скупіться на фотографії, картинки і діаграми. Чим наочніше буде представлена вами документація, тим більше шансів, що вона сподобається чиновникам.