Як змонтувати дах.

Дах є невід'ємною частиною будь-якої будови. Тому їй потрібно приділити особливу увагу. Змонтувати хорошу дах може кожна людина, навіть новачок. Необхідно тільки запастися матеріалами та інструментами.
Інструкція
1
Великою популярністю в наші дні користується металочерепиця. Кріпиться дане покриття для скатної покрівлі за допомогою спеціальних покрівельних саморезов. Покрівельний саморіз являє собою оцинкований шуруп, у якого шестигранна головка, пофарбована в колір покрівельного покриття. Також у нього є ущільнювальна шайба з вулканізуючим шаром і свердло, що вінчає наконечник самореза. Особливу увагу потрібно приділити вибору саморізів. Вони повинні бути якісні. Термін їх служби повинен збігатися з терміном служби покрівельного покриття. Якісна металочерепиця, яка має поліпшене покриття, служить близько 50 років. Кріплення можна легко придбати на ринку. Покрівельні саморізи, які виконані невідомим виробником, куплені на ринку замість ЕРDМ матеріалу на ущільнювальної шайбі, можуть мати звичайну гуму.
2
Якщо неякісні саморізи будуть використовуватися в жарких умовах, то низькоякісна гума швидко висохне і стане крихкою вже через пару років. Проблема лежить в технології кріплення.
3
Металочерепиця повинна бути правильно закріплена покрівельним саморізом в нижню частину хвилі, в те місце, де відбувається щільне примикання металу до обрешітки. Кріпити найкраще на два сантиметри нижче сходинки, яка є зручним візуальним орієнтиром. Саморіз повинен увійти на два сантиметри в центр обрешітки таким чином, щоб підкладка з ЕРОМ матеріалу, при деформації, могла герметично заповнити собою простір, утворене між головкою самореза з шайбою і металом покрівельного покриття. Підкладка швидко вулканізується, при цьому створюється незворушне з'єднання. Краще всього використовувати для кріплення саморізи довжиною більше 28 міліметрів. Вкрай не рекомендується робити кріплення вгору воли металочерепиці. Справа в тому, що жорсткості профілю металочерепиці буде недостатньо в верхній частині воли. У верхній хвилі буде крутий радіус, де відсутній зручний майданчик для примикання.