Як підготувати себе до дієти.

Для того щоб ваша дієта пішла на користь організму, слід провести певну підготовку. Інакше те, чого досягнете за допомогою дієти, зникне в небуття. Загублені кілограми повернутися і вам доведеться починати боротьбу за здоров'я і зниження ваги.
Інструкція
1
Дієта зажадає від вас великої затрати фізичних і розумових зусиль, тому упевніться, що ви володієте достатньою кількістю часу і сил для того щоб присвятити цій справі значний відрізок життя.
2
Напевно, ви не вперше намагаєтеся скинути зайву вагу. Згадайте, чому колишні спроби закінчилися невдачею. Врахуйте попередній досвід. Він напевно допоможе вам досягти більш успішного результату.
3
Очистіть свій холодильник і комору від тих продуктів, які викликатимуть у вас велика спокуса відхилитися від наміченого курсу.
4
Заручіться підтримкою ваших друзів і близьких. Більшість тих, хто добився зниження ваги, мали підтримку з боку свого оточення. Тому спробуйте пояснити вашій родині і колегам по роботі, чому для вас так необхідне зниження ваги. Спробуйте умовити когось із знайомих приєднатися до вас. Худнути завжди легше в компанії. Якщо ваші друзі та близькі не відгукнулися на прохання, пошукайте однодумців в Інтернеті. Все це допоможе вам стати впевненіше у своїх силах.
5
Поставте перед собою чіткі цілі, яких ви бажаєте досягти. Намагайтеся не заглиблюватися в «країну фантазію», і ставити перед собою реальні завдання. Це необхідно зробити тому, що в разі невиконання бажання ви можете втратити інтерес до боротьби із зайвою вагою.
6
Поєднуйте дієту з фізичними вправами. Ні в якому разі не починайте з максимального навантаження. Це необов'язково повинні бути спортивні заняття. Танцюйте, якщо вам подобатися або займіться садом. Просто поступово збільшуйте активність.
7
Постарайтеся відкинути геть всі неприємні думки. Для успішного перебігу дієти необхідно підтримувати позитивний настрій. Не думайте про те, що ви змушені обмежувати себе в улюблених блюдах. Навпаки вважайте, що ви вирішили освоїти нову екзотичну кухню і спробувати те, що не готували ніколи.
Підготовка автомобіля необхідна для участі в ралі. У тому випадку, якщо машина не буде відповідати прийнятим стандартам, її водій не зможе взяти участь у змаганнях.
Інструкція
1
Визначте, до якої групи за рівнем підготовки відноситься ваш автомобіль. У Росії ралійні автомобілі прийнято розділяти на 2 групи - N і О. До групи N відносяться серійні автомобілі, випущені тиражем не менше 2500 примірників. Варіанти доопрацювання такої машини сильно обмежені. Автомобілі групи А по конструкції збігаються з базовою серійною моделлю тільки в загальних рисах, і ці автомобілі дозволено піддавати значним змінам.
2
Виберіть елементи автомобіля, які ви будете допрацьовувати. В автомобілях класу N можна змінити кузов і систему вприскування, налаштувати підвіску, перепрограмувати блок керування двигуном і поміняти амортизатори. При цьому міняти підвіску, допрацьовувати двигун, конструкцію коробки передач і гальмівну систему строго заборонено. В автомобілях групи А можна переробляти, доробляти і міняти все, включаючи двигун, підвіску, коробку передач і гальмівну систему.
3
Встановіть чотирьохточкові ремені безпеки, систему пожежобезпеки, вимикач «маси». Поставте замки на багажник і капот. Кузов автомобіля рекомендується максимально посилити, а якщо є така можливість - ще й полегшити. Встановіть каркас безпеки, підсильте місця кріплень лонжеронів, передніх стійок і т.п. Обов'язково зміцните днище автомобіля. Особливу увагу приділіть захисту коробки передач.
4
Якщо ваш автомобіль належить до групи N, обов'язково налаштуйте підвіску. В автомобілях групи А звичайну підвіску можна замінити спортивної або повністю переробити відповідно до омологаційної картами.
5
Поміняйте звичайний паливний бак на спортивний, щоб виключити можливість витікання палива. Гальмівні і паливні магістралі можна підсилити або замінити їх армованими. Замініть впускні форсунки більш якісними і продуктивними. При необхідності перепрограмуйте блок керування двигуном.