Як зберегти дані з жорсткого диска.

У багатьох користувачів після збою в роботі операційної системи виникає труднощі збереження важливих даних з жорсткого диска . Для вирішення цієї проблеми є кілька перевірених методик.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - інсталяційний диск Windows.
Інструкція
1
Для початку спробуйте підключити жорсткий диск до іншого комп'ютера. Вимкніть ваш ПК і зніміть кришку з системного блоку. Вийміть вінчестер з гнізда і відключіть від нього шлейфи. Встановіть цей жорсткий диск в інший системний блок.
2
Увімкніть другий ПК. Скопіюйте інформацію з вашого жорсткого диска на інший носій. Якщо така можливість відсутня, то створіть додатковий розділ на вашому вінчестері.
3
Встановіть програму Partition Manager і перезавантажте комп'ютер. Запустіть додаток. Відкрийте вкладку «Майстра». Виберіть пункт «Створити розділ».
4
Активуйте функцію «Режим для досвідчених користувачів». Для переходу до наступного меню натисніть кнопку «Далі». Виберіть жорсткий диск або його розділ, від якого буде відокремлене вільний простір для створення нового томи. Врахуйте, що найрозумніше не створювати новий розділ, на який ви будете копіювати важливі дані, а підготуйте тому для установки на нього операційної системи.
5
Вкажіть розмір майбутнього локального розділу. Увімкніть пункт «Створити логічний диск» і натисніть кнопку «Далі». Виберіть тип файлової системи томи і завершите роботу цього меню.
6
Натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни». Зачекайте, поки завершиться процес створення нового томи. Підключіть вінчестер до старого комп'ютера. Встановіть операційну систему на створений для цієї мети розділ жорсткого диска .
7
Якщо у вас відсутня можливість підключення вінчестера до іншого ПК, то встановіть нову ОС на несистемний розділ жорсткого диска . Після цього створіть новий розділ і переустановите операційну систему, використовуючи для цього новий том. Даний процес займе більше часу, але він не вимагає наявності другого комп'ютера.
Корисна порада
Для вивільнення вільного простору при створенні нового розділу видаліть файли операційної системи, папку Program Files і інші непотрібні дані.