Як прибрати вуха на боках.

Навіть у юних і струнких дівчат можна побачити зайві жирові відкладення на талії. Горезвісні вуха на боках доставляють чимало проблем, оскільки досить складно піддаються коригуванню. Комплексний підхід до їх усунення допоможе досягти мети в найкоротші терміни.
Вам знадобиться
  • - обруч;
  • - гантелі;
  • - косметична глина;
  • - ароматичні масла.
Інструкція
1
Почніть з аеробних тренувань. Біг вранці, заняття на велотренажері, ходьба на біговій доріжці - ви можете вибрати будь-який вид занять. Головна умова - робота в жиросжигающий режимі. Тільки в цьому випадку запускається процес згоряння жирів і посилення метаболізму. Поки ви не скинете зайвий жир, качати прес в інтенсивному режимі безглуздо, оскільки в підсумку ви отримаєте міцні м'язи під тим же шаром жиру.
2
Виконуйте вправи на талію і косі м'язи живота. Якщо у вас ця зона відносно слабка, не варто шукати складні комплекси, почніть з класики. Будинки крутите хула-хуп (обруч) не менше 30 хвилин. Робіть бічні скручування, повороти корпусу і нахили тулуба до протилежної нозі. Крім того, дуже ефективно наступну вправу. Візьміть в кожну руку гантелі вагою 1-2 кг. Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла і починайте виконувати нахили вправо і вліво, дотягуючись гантелей до коліна. Тіло повинне знаходитися в одній площині, а згинання відбуватися саме в зоні боків. Всі вправи виконуйте в швидкому темпі з великою кількістю повторів.
3
Перегляньте свою систему харчування. Не варто стверджувати, що ви і так мало їсте. Як би там не було, « вуха на боках» - це зайвий жир. Отже, ви як і раніше споживаєте більше калорій, ніж витрачаєте, і створюєте тим самим жирові запаси.
4
На додаток до спорту і раціональному харчуванню додайте косметичні процедури. У домашніх умовах робіть обгортання з аптечної глиною і морськими водоростями. Щодня після душу втирайте базове мигдальне масло з додаванням кількох крапель ефірного масла солодкого апельсина. Непоганим ефектом володіє і вакуумний професійний масаж.
Корисна порада
Не носіть занадто тугих поясів і джинсів із заниженою талією, які здавлюють живіт і стегна. Подібні речі уповільнюють кровообіг, відтік лімфи і призводять до застійних процесів у цій галузі.
Зайва вага відкладається по-різному, жіноча фігура за пропорціями може бути будь-хто. Але є найпроблемніші місця, з якими дискомфорт відчувають багато. Зайві кілограми в районі галіфе - це не рідкість. « Вуха » на стегнах або талії утворюються непомітно, прибрати ж їх прагне кожна жінка.
Інструкція
1
Схуднення на будь-якій ділянці тіла починається з дієти. Необхідно обмежити кількість харчування, яке надходить в організм. Для цього краще підібрати спеціалізовану дієту. Фахівці добре відгукуються про білковій дієті, гречаної, по групі крові. Але вибір залишається за вами. Необхідно дотримуватися певної системи живлення, щоб організм отримував тільки необхідні речовини без надлишок. Це веде до загального схудненню, а не тільки убирания конкретних місць.
2
Необхідно підібрати спеціальний комплекс вправ для поліпшення фігури. Оптимальним буде виробити 2 комплексу - перший для всіх груп м'язів. Це приведе організм в тонус, наповнить енергією, почне утворюватися м'язова маса. Другий - спрямований на схуднення проблемних зон. Підберіть вправи, які прибирають зайві кілограми на талії і стегнах. Виконання всіх навантажень протягом, як мінімум, 30 хвилин в день, через місяць дадуть результати.
3
Для убирания «вух» можна використовувати чудовий тренажер - хулахуп. Або обруч, як називають його в народі. На даний момент на прилавках магазинах існую варіації багатосекційні з шипами і без. Кожну секцію окремо можна наповнити обважнювачем, що робить обруч більш ефективним. Шипи розбивають будь жирові відкладення. Але при використанні утворюються синці, які довго не проходять. Для досягнення ефекту необхідно використовувати не менше 15 хвилин в день.
4
Проблемні місця на талії і стегнах можна прибрати за допомогою масажу. Тут варіацій безліч - звернутися до фахівця. Тоді за курс (10 сеансів) з боків забереться до 5 см. Процес це болісний, але результативний. Або можна робити масаж будинку. Його можна проводити просто руками, а можна купити спеціальні пристосування. Масажери електричні та механічні допомагають впливати на конкретні місця. Можна купити спеціальну банку для вакуумного масажу. Вона сприяє розгладженню проблемних зон.
5
Контрастний душ допомагає зробити шкіру більш еластичною. Зайва вага від цього забирається повільніше, але при суміщенні з іншими методами - дає можливість уникнути виникнення целюліту і розтяжок.