Як встановити ПВХ вікно в дерев'яному будинку.

Виявляється, технологія установки пластикових вікон в дерев'яних будинках дуже сильно відрізняється від установки тих же вікон в цегляному або панельному будинку . Для того щоб нові вікна прослужили вам довго, необхідно дотримати всі правила монтажу.
Вам знадобиться
  • - віконний блок;
  • - саморізи;
  • - герметик;
  • - джут;
  • - мінеральна вата;
  • - стрічка ущільнювача.
Інструкція
1
Почніть з вирізання віконного отвору. Для цього нанесіть нижню лінію віконного отвору на відстані близько 90 см від стелі. Потім прокреслите верхню межу отвору, виходячи з того, що вона повинна бути вище віконного блоку на 14 см і вертикальні кордону, так само з урахуванням 14 см для подальшого монтажу. Виріжте вийшов проріз.
2
Зробіть обсадку вікон для поліпшення функціональності та захисту від перекосів. Для цього на торцях бруса віконного отвору випиляєте гребінь і надягніть на нього обсадну коробку. Кутові стики зафіксуйте силіконовим герметиком. А потім міцно з'єднайте обсаду з нижнім колодою за допомогою самореза.
3
Далі приступите до герметизації зазорів. Для того прикріпіть джут за допомогою степлера до бічних ребрах обсадної коробки. Для ущільнення зазору, що утворився зверху, скористайтеся мінеральною ватою.
4
Останнім етапом є установка ПВХ вікна у віконний отвір дерев'яного будинку. Для цього вийміть віконні стулки з рами, це значно полегшить установку. Виймати віконні стулки потрібно таким чином: вийміть штир з петель і видавіть склопакети. Потім почніть монтаж віконного блоку. Покладіть по всій площі зовнішньої сторони монтажного шва паронепроникну саморасшіряющуюся ущільнювальну стрічку. Після цього встановіть віконний блок за допомогою кріплення його саморізами до обсадної коробці. Потім повісьте віконні стулки на місце і запеньте ПВХ вікно по всьому периметру монтажною піною. Установка завершена.
Зверніть увагу
Не нехтуйте установкою обсадної коробки, інакше під тиском колод може статися деформація рами або поява тріщин на склопакеті.
Корисна порада
Для відтворення старовинного віконного плетіння і додання вікну традиційного сільського виду, скористайтеся спеціальними декоративними профілями - фальшпереплетамі.