Як відбілити шкіру на тілі.

На шкірі тіла найчастіше виникають темні плями різного розміру і форми. Іноді це може бути цікавою «родзинкою», а іноді і серйозним естетичним вадою. Позбутися від такої гіперпігментації допоможуть косметичні засоби і народні рецепти.
Вам знадобиться
  • - сік лимона;
  • - сік петрушки;
  • - нашатирний спирт;
  • - цибулю.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до процедури відбілювання, рекомендується звернутися до лікаря і з'ясувати причину поява такої пігментації. Справа в тому, що пігментні плями з'являються не тільки через надмірне перебування на сонці, прийому гормональних засобів, але і при різних патологіях внутрішніх органів.
2
Радикальними методами лікування пігментних плям є такі салонні процедури, як глибока лазерне шліфування шкіри, видалення рідким азотом і дермабразія. Однак це крайній випадок, почати видалення пігментних плям краще з використання косметичних засобів і рецептів народної медицини.
3
Процедура відбілювання за допомогою косметичних засобів проходить у два етапи. Спочатку необхідно видалити ороговілі пігментовані шари шкіри, а потім впливати на меланоцити шкіри для пригнічення вироблення ними пігменту. Все частіше для відлущування використовують альфа-гідроксикислоти, до яких відноситься ряд фруктових кислот (молочна кислота та інші). Для придушення активності меланоцитів використовують препарати, що містять невеликий відсоток гідрохінону. Однак він має токсичну дію, його часте застосування не рекомендовано.
4
У домашніх умовах ви можете відбілити пігментні плями, використовуючи рецепти народної медицини. Змащуйте пігментні плями соком лимона або петрушки. Вони містять кислоти, які відбілюють шкіру . Зробіть аплікації з кашки цибулі з додаванням 6% оцту. Після цього нанесіть на пляму сметану на чверть години і ретельно промийте.
5
Чудовий відбілюючий ефект дають аплікації ягодами малини, лісової суниці та полуниці.
6
Позитивний відбілюючий ефект дає обробка пігментованих ділянок шкіри 3% перекисом водню. Ви можете зробити аплікацію на півгодини кашкою з мильної стружки з 3% перекисом водню і декількома краплями нашатирю. Після зняття такої маски скористайтеся жирним кремом.