Як збільшити гучність свого голосу.

Сила голоси - базовий параметр не тільки для вокалістів, але для всіх людей, пов'язаних зі сценою. Актори театру, конферансьє і оратори повинні мати дуже сильний і добре поставлений голос, щоб домогтися успіху в своїй професії.
Інструкція
1
Для звукозапису гучність голоси не грає ролі. Якщо ви зіткнулися з тим, що, записуючи себе на мікрофон, отримуєте вузьку звукову доріжку, то не хвилюйтеся - проблема виключно апаратна. Навряд чи ви повністю вирішите її покупкою хорошого мікрофону: втрата звуку відбувається при його попаданні на звукову плату, тому замінити краще насамперед її. При професійного звукозапису необхідно мати ще й підсилювач, який повністю зведе «ні» втрати.
2
Визначте свій диапозон. Багато людей навіть приблизно не знають, яким диапозоном голоси володіють, і тому, намагаючись кричати, навіть це роблять неправильно. «Диапозон голоси » - поняття, характерне для вокалістів: воно визначає ті ноти, при виконанні яких ви можете отримати найбільш красивий, соковитий і гучний звук. Будь викладач по вокалу першим ділом покаже вам ваш диапозон, і це знання дозволить надалі використовувати свій голос «на повну».
3
Виведіть голос назовні. Щоб отримати хороший, «соковитий» звук, вам буде потрібно вивести його з себе. Щоб відчути, що це означає, стисніть губи і спробуйте помичать: «М-м-м-м-м». Досягніть того, щоб вашим губам стало лоскотно і вони почали свербіти. Одночасно з цим ви відчуєте що звук став набагато голосніше - це відбувається засчет резонансу, який ми отримуємо, правильно використовуючи своє тіло.
4
Розвивайте легені. Гучність звуку залежить не тільки від правильного резонирования, але і від зусилля, з яким цей звук ви в змозі видати. Проведіть простий експеримент: спробуйте читати сторінку книги - перший раз пошепки, другий раз голосно і на всю силу. Цілком очевидний, що пошепки вийде прочитати більше: це якраз і пов'язано з об'ємом легенів, який вам буде потрібно розвивати.
5
Копіюйте. У людині на посознательном рівні дуже сильно розвинений навик наслідування і повторення за іншими. Тому, якщо ви навіть приблизно не можете зрозуміти, «як» треба говорити, щоб звук був якісним, то відкрийте будь-яку відеозапис радянських часів, і спробуйте скопіювати голос Левітана (дівчатам варто знайти інший зразок для наслідування - чоловічий і жіночий голоси влаштовані по-різному). Велика ймовірність, що ви відразу зрозумієте правильний підхід до звуковидобування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t3c4fmrSsi4
Корисна порада
Найбільш швидко розвиток вокалу і сили голосу відбувається при хоровому співі - все через вище зазначеного навику наслідування.
Якщо ви зіткнулися з проблемою, що при розмові по телефону співрозмовник вас погано чує, то можливо, справа в тому, що мікрофон працює не на повну гучність . А як же тоді її збільшити? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Зайдіть в інженерне меню, для того щоб налаштувати параметри гучності мікрофона .Помніте, що не слід чіпати інші настройки інженерного меню (крім тих, що ми приведемо нижче), так як це може негативно відбитися на подальшій роботі телефону.
2
Набираєте код * # 3646633 # (також можливі варіанти * # 856633 #, * # 9646633 #, * # 83646633 #). Перейдіть в розділ «Аудіо», натискаючи «Звичайний режим», а потім «Мова». Ви побачите список з різними рівнями гучності (від 0 до 6).
3
Задіте в кожен рівень і встановіть там значення від 188 до 192.Увеліченіе значення здійснюйте за допомогою кнопок джойстика або гучності.
4
Далі натисніть OK, «Назад», ще раз «Назад» .Обновіте меню, знову натисніть OK.
5
Перезапустіть телефон і перевірте роботу мікрофона.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=txrJ6M23N8g