Як заправити верхню нитку.

При неправильної заправці робочої нитки в швейну машину пристрій може рвати, заплутувати або занадто сильно натягувати нитку, а може і просто відмовитися шити. Дотримуйтесь інструкції, що додається до вашої моделі машинки, але якщо такої немає, дотримуйтесь загальними правилами заправки нитки.
Інструкція
1
Першим ділом підійміть притискну лапку (з задньої сторони машинки) і маховим колесом встановіть голку в саме верхнє положення.
2
Катушку з нитками встановіть на стрижень зверху машинки. Іноді таких стрижнів мається два, при цьому не має значення, на якій із них ви поставите котушку.
3
Простягніть нитку від котушки через верхній нітенаправітель (колечко або гачок у верхній частині машини). Цей крок необхідний, щоб далі нитка йшла під певним кутом. Потім прокладете нитка через регулятор натягу верхньої нитки. Останній зазвичай являє собою два металевих диска, прилеглих один до одного. При прокладанні нитки між дисками огинає регулятор нитка ю знизу.
4
Поруч з регулятором натягу нитки є нітенаправітельний гачок (металевий або дротяний), за який далі потрібно зачепити нитку.
5
Після цього введіть нитка в отвір нітепрітягивателя (вертикально рухається важіль з «вічком»).
6
Опустіть нитка і простягніть або Протягніть її через два нижніх нітенаправітеля, розташованих ближче до голці.
7
Введіть нитку в вушко голки з того боку, де у голки знаходиться довгий жолобок.
8
Тримаючи верхню нитка , рухом махового колеса витягніть нижню нитка наверх і обидві нитки прокладете в напрямку від себе під притискною лапкою. Кінці обох ниток повинні лежати розправленими і бути не більше 8 - 10 сантиметрів.
9
Якщо процес заправки ниток щоразу викликає у вас труднощі або ви забуваєте послідовність кроків, що не виймайте вже заправлену, але невідповідну вам нитка , а ображати її у котушки. До обрізаному кінця прив'яжіть потрібну нитка і протягніть через всі нітенаправітеля, регулятори і отвори аж до вушка голки. Тільки тоді відріжте непотрібну нитку і протягніть в вушко знов встановлену нитка .
Корисна порада
Якщо у вас швейна машина з ножним приводом, при заправці нитки не тримайте ногу на педалі. Випадкове натискання запустить в хід пристрій машини, що може заплутати або порвати нитку, а також привести до вашої травмі (наприклад, якщо ваші руки при цьому знаходилися поблизу голки).