Як перевезти м'ясо. Як перевозити свіже м'ясо на відстань.

У житті буває всяке. Може трапитися і так, що необхідно буде зберегти свіже м'ясо в перебігу декількох днів, не маючи під рукою холодильника, наприклад при перевезенні.
Інструкція
1
Добре, якщо у вас є сумка-холодильник, вона легко допоможе зберегти свіже, заморожене м'ясо в перебігу декількох днів. Перед тим, як покласти свіже м'ясо на зберігання, його необхідно зачистити від забруднень і патьоків крові, а також розрізів у вигляді бахроми, промивати водою м'ясо можна ні в якому разі. Причому великий шматок м'яса, збережеться краще.
2
М'ясо можна зберегти і без сумки-холодильника. Відомо кілька способів збереження м'яса. Наприклад, довше зберігається м'ясо у вакуумній упаковке.Так же можна зберігати м'ясо в рослинному маслі. Шматок м'яса ложат в посуд, заливають холодним прокіпяченним рослинним маслом, покриваючи їм м'ясо повністю. Гарячий розтоплений жир, застигаючи охороняє покладені в нього шматки м'яса від псування. Замість рослинного масла можна використовувати холодноеобезжіренное прокип'ячене молоко або сироватку.
3
Можна так само зберегти м'ясо нарізавши його шматками по 20-30 гр, посоливши, і обсмаживши в жирі, отримана корочка дозволяє довше зберегтися охлажденному мясу.Смазав шматок м'яса жиром (рослинним або свинячим, яловичим або баранячим), його обгортають у пергаментний папір. Підвісивши такий шматок в прохолодному місці ви значно збільшите термін його храненія.Кускі м'яса так само можна змочити столовим оцтом і винести в прохолодне місце. Для схоронності м'ясо можна засолити, для цього шматки пересипають сіллю, і дають розсолу стекти за 24 години, далі сіль струшують, а м'ясо заливають киплячим тузлуком. Його готують так: у відро води, висипають 100 гр солі і 2 гр перцю, додають 5 ложок селітри, 1 г Лаврушко і 5 г часнику. Зберігають солоне м'ясо в прохолодному місці.
4
А в дорогу, на 2-3 дня, краще зробити так: чисто сухе м'ясо міцно заморозити. Перед виходом загорнути його в щільне (махровий) рушник і обернути фольгою. Все це укласти в посудину, наприклад в відро, і в дорогу. Ставте по можливості в прохолодне місце і закутують, щоб зменшити розморожування м'яса.