Як прикрашати весільні пляшки. Як прикрасити весільні пляшки своїми руками.

Під час весільного застілля перед молодятами ставляться дві пляшки шампанського. Вони весь вечір стоять на столі, і наречені забирають їх з собою. Першу пляшку шампанського відкривають в день річниці весілля, а другу - в день народження первістка. Ці пляшки прийнято прикрашати, але якщо користуватися послугами спеціалізованих салонів немає бажання, можна прикрасити пляшки самостійно.
Інструкція
1
Один із способів прикраси пляшок - зшити мініатюрне плаття нареченої і костюм нареченого і надіти їх на пляшки . Створення таких нарядів вимагає часу. Якщо серед подруг нареченої є рукодільниця, попросіть її зайнятися костюмами. Добре якщо плаття на пляшці буде поєднуватися з сукнею нареченої. Не забудьте про метелика або краватку нареченого. Такі пляшки забавно виглядають.
2
Пляшки можна прикрасити розписом. Для цього спеціальним контуром (золотим, срібним або бронзовим) намалюйте на склі окантовку малюнка, почекайте, поки контур висохне і акуратно розфарбуйте малюнок. Використовуйте спеціальні акрилові фарби, що не розбавляйте їх водою, тому що вони втратять стійкість. Намагайтеся не зафарбовувати лінію контуру - так малюнок придбає ефект вітража. Обидві пляшки розпишіть в одному стилі, але не обов'язково однаково.
3
Оскільки пляшки шампанського, як правило, з темного скла, на них будуть виграшно виглядатиме світлі елементи декору. Для прикраси візьміть довгий світлий круглий в перетині шнур, закріпіть його за допомогою клею у дна пляшки . Обмотайте пляшку по спіралі, десь шнур прокладете щільно кільце до кільця, де то з відступом від попереднього ряду на 0,5-1 см. У горлечка закріпіть шнур за допомогою клею так, щоб він не заважав при відкриванні пляшок. На шнур пришити золоті намистини і трояндочки з стрічок - можна в довільному порядку, а можна купками.
4
Якщо ви володієте технікою в'язання гачком, зв'яжіть з білих ниток чохол для пляшки . Не варто в'язати його щільною в'язкою, краще щоб чохол був ажурним і як би складався з мережива. Готовий чохол декорують намистинками, стрічками, квітами зі стрічок і блискітками. Намагайтеся вибирати квіти не дуже великого розміру - вони будуть громіздко виглядати.
5
Ефектно виглядають пляшки , пофарбовані в контрастні кольори. Розфарбуйте одну пляшку чорним кольором, а іншу - білим. На чорну пляшку ближче до основи приклейте широку смугу білого мережива, а на білу пляшку - таке ж точно мереживо, тільки чорне. Більше нічого додавати не треба, така прикраса виглядає лаконічно і трохи готично.