Як чистити грейпфрут.

Грейпфрут дуже корисний для організму людини. Він містить вітаміни В2, С, кальцій, калій, клітковину, органічні кислоти і ефірні масла. Єдиний хвилин полягає в тому, що фрукт не так вже й легко почистити. Але це можна поправити!
Вам знадобиться
  • - грейпфрут;
  • - гострий ніж.
Інструкція
1
Перед початком роботи з грейпфрутом (як і з будь-яким іншим овочем або фруктом) ретельно його вимийте.
2
Грейпфрут за своєю комплекції дуже схожий на апельсин, тільки шкурка і біла прошарок під нею значно товщі. Отже, щоб відчистити грейпфрут від шкірки, озбройтеся гострим ножем і зробіть вертикальні надрізи уздовж всього плоду. Важливо розрахувати глибину надрізу так, щоб лезо ножа не пошкодило соковитою м'якоті грейпфрута. Потім, піддягаючи ножем або просто руками, починайте знімати шкірку з м'якоті.
3
Слідом за шкуркою знімайте і білу прошарок, яка відокремлює вас від соковитої м'якоті плода.
4
Тепер візьміть практично отчіщенние грейпфрут і акуратно руками розділяйте його на дольки. Вашої наступним головним завданням є позбутися плівочки і білих прожилок на кожній часточці, адже саме вони надають грейпфруту гіркий і терпкий смак. Після виконаної роботи можна починати насолоджуватися ароматною м'якоттю грейпфрута.
5
Якщо вам зовсім не хочеться возитися з очищенням грейпфрута, можете вибрати і цей варіант: просто розріжте грейпфрут на дві половини і витягуйте м'якоть за допомогою звичайної чайної ложки.
6
І нарешті, скористайтеся найпростішим способом чистки грейпфрута. Зробити це можна за допомогою спеціального кухонного автомата, призначеного для чистки овальних і круглих фруктів і овочів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B-F1Y2pbry8
Зверніть увагу
З грейпфрутом потрібно бути обережним. Його надмірне вживання (більше одного в день) може привести до ризику виникнення онкологічних захворювань або зниження в крові жіночих статевих гормонів. Однак ряд вчених з таким твердженням не згодні.
Корисна порада
Грейпфрут виводить з організму шлаки і токсини. Багато дієтологів рекомендують вживати його в цілях зниження ваги.