Як з'єднати дві мережеві карти.

Зазвичай для створення локальної мережі між двома комп'ютерами з'єднують між собою їх мережеві картки . Це дуже зручний метод, тому що він дозволяє обійтися без наявності будь-яких додаткових пристроїв.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Найчастіше подібні локальні мережі створюють для настройки синхронного виходу в інтернет з обох комп'ютерів. Врахуйте також, що даний метод підходить і для наступних пар: ноутбук + комп'ютер і ноутбук + ноутбук. Виберіть і придбайте мережевий адаптер.
2
Справа в тому, що вам буде потрібно три мережеві картки для створення мережі з доступом в інтернет. Якщо завдання сервера і маршрутизатора у вашій мережі виконуватиме стаціонарний комп'ютер, то придбайте мережеву карту формату PCI. Якщо ж ви використовуєте в'язку ноутбук + ноутбук, то вам буде потрібно перехідник USB-LAN.
3
Підключіть другу мережеву карту (перехідник) до комп'ютера або ноутбука. Підключіть до неї один кінець мережевого кабелю. Інший кінець дроту підключіть до мережевої карти другого пристрою.
4
В даному випадку ви вже отримали робочу локальну мережу між двома пристроями. Для того, щоб вони могли одночасно отримувати доступ до інтернету, налаштуйте деякі параметри мережевих адаптерів.
5
Увімкніть пристрій, підключений до мережі інтернет. Найімовірніше, дане підключення вже налаштоване. Відкрийте його властивості. Відкрийте меню «Доступ». Увімкніть функцію «Поділитись комп'ютерам мережі використовувати це підключення до інтернету». Збережіть налаштування.
6
Перейдіть до властивостей мережевого адаптера, сполученого з іншим комп'ютером. Виберіть протокол інтернету TCP/IP (v4) і перейдіть до його настройок. Задайте для цієї мережевої картки статичний IP-адресу 85.85.85.1. настройка першого пристрою на цьому закінчена.
7
Відкрийте аналогічне меню налаштувань на другому комп'ютері (ноутбуці). Введіть наступні значення, які випливають із IP-адреси першого пристрою: - 85.85.85.2 - IP-адреса-255.0.0.0 - Маска подсеті- 85.85.85.1 - DNS-сервер-85.85.85.1 - Основний шлюз.
8
Збережіть настройки. Переконайтеся, що обидва пристрої отримали доступ в інтернет.