Як позбутися від рожевого лишаю. Як позбутися від лишаю на тілі швидко.

Рожевий лишай - це захворювання шкіри носить інфекційно-алергійний характер. На тілі, в основному на тулубі, з'являються злегка шелушащиеся рожеві плями круглої або овальної форми.
Інструкція
1
Причини появи рожевого позбавляючи точно не встановлені. Але одне відомо, що його розвиток провокує застуда. Велика кількість захворювань рожевим позбавляємо спостерігається навесні і восени. При ослабленому імунітеті може траплятися рецидив захворювання.
2
Рожевий лишай - захворювання заразне. Передається воно через особисті речі хворого. Це можуть бути, наприклад, рушник, мочалка, гребінець. На початку хвороби на тілі з'являється одна пляма, зване «материнським», приблизно розміром з дрібну монету. Через тиждень або трохи пізніше з'являються «дітки» - численні дрібні плями рожевого або рожево-жовтого кольору. Найбільше висипань спостерігається на боках тулуба, плечах, спині та стегнах.
3
В центрі рожевих плям спостерігається лущення шкіри, схоже на зім'яту тонкий папір. Такий лишай трохи нагадує собою прикрасу-медальйон. Захворювання зазвичай триває від 6 до 9 тижнів.
4
Рожевий лишай дуже часто проходить без лікування. Але хворі в цей час не повинні приймати ванни. Можна лише митися під душем з використанням м'яких миючих засобів. Не рекомендується самостійно, без консультації лікаря, лікувати рожевий лишай, змащуючи його різними мазями або пастами. Це може привести до ще більшого розповсюдження інфекції. Під час хвороби слід якомога менше бувати на сонці, а також носити одяг тільки з натуральних тканин (ніякої синтетики).
5
В якості зовнішнього лікування рожевого лишаю рекомендується змащувати уражені ділянки обліпиховою, персиковим, шипшиновим, звіробійним рослинними оліями. Корисно також обробляти лишаї розчином хлорофіліпту, Ромазулан, сангвірітріна. Можна 6 або 7 разів на день змащувати плями яблучним оцтом.
6
Під час лікування рожевого лишаю рекомендується пити настій або відвар кореня солодки або його сироп, який можна придбати в аптеці в готовому вигляді.
Зверніть увагу
Термін «лишай» з'явився ще в часи Гіппократа, він називав позбавляємо різні висипи, які супроводжувалися лущенням шкіри. Приміром: екзема називається мокнущим позбавляємо, псоріаз носить назву лускатого лишаю, трихофития - це стригучий лишай. Крім аптечних препаратів, існує багато способів лікування цієї неприємності: Народні засоби позбавлення від різних типів лишаю, лишайних висипів
Корисна порада
Тому вам необхідно спочатку уточнити конкретний вид лишаю, і тільки потім приступати до власного лікуванню. Як позбутися від лишаю народними методами. При лікуванні лишаю, насамперед треба пам'ятати, що уражену ділянку шкіри потрібно утримувати в чистоті і сухості, так як дане захворювання дуже любить вологу і тепло. Перший крок для позбавлення від лишаю - обробити шкіру соляним розчином. На 5 літрів води береться 1 ложка звичайної або морської солі.