Як зшити покривала на ліжко.

Ліжко - це місце відпочинку, місце, де ви спите, і тому вона повинна бути максимально затишною, приємною для погляду і тіла, і крім того, ліжко - завжди прикраса вашої спальні. Щоб вона прикрашала інтер'єр ще більше, ви можете вручну зшити неординарне і гарне покривало в техніці клаптикового шиття (печворк), а ми розповімо, як це зробити.
Інструкція
1
Підберіть викрійку будь-якого візерунка для печворк - наприклад, візерунка з зшитих разом блоків, що зображують ромби, круги або квіти. Далі вам знадобиться купити тканину. Розглянемо розкрій тканини на прикладі покривала розміром 180 на 142 см, для півтораспальним ліжка.
2
Купіть 5 метрів тканини одного кольору і по 50 см тканин будь-яких інших шести цветов.Пріобретіте нитки потрібних відтінків, кравецькі крейда, шпильки, ножиці.
3
Роздрукуйте викрійку елементів печворку і виріжте кожен з них. За цими викрійками ви будете вирізати елементи з тканини. Вирізаючи елементи, не забувайте робити припуски по пів-сантиметра на шви.
4
Визначте, які деталі ви будете вирізати з одноколірної тканини, 5 метрів якій ви придбали, а які вирізати з різнокольорових тканин.
5
Подивіться на загальну викрійку за розмірами покривала і порахуйте, скільки вам знадобиться деталей, щоб зібрати повністю всю конструкцію.
6
Кольори в пелюстках-ромбах квіток, які ви зшиваєте між собою, можуть перемежовуватися, щоб ковдру виглядало строкатіше і красивіше. Також кожен готовий блок ви можете обшити тасьмою.
7
Все покривало складається з зшитих модулів. З'єднайте між собою всі детальки одного модуля, щоб з'явився закінчений малюнок (наприклад, квітка) на квадраті тканини. Зробіть другий такий же модуль і зшийте його з першим. Продовжуйте в тому ж дусі, поки не закінчите повністю прямокутник покривала - з'єднуйте по 6 блоків в ряд.
8
Після закінчення роботи погладьте праскою виріб і прикрасьте улюблену ліжко новим покривалом.