Як відремонтувати ручки на сумці. Як відремонтувати сумку в домашніх умовах.

Частенько ручки на сумці зношуються значно швидше, ніж сама сумка. Купувати через це новий аксесуар не хочеться, та й зайва трата грошей ні до чого, якщо можна ці ручки відремонтувати або зробити інші. Так ви не втратите свою улюблену сумку і навіть поновіть її зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • Чотири металеві кільця діаметром не менше 2.5 см, скотч клейовий для шкіри шириною не менше 7 мм, дві шкіряні смуги в чотири рази ширше бажаної ширини ручок і на 12 см довше, дві смужки корсетних кісточок або шматок брезентової тканини, армовані міцні нитки в тон шкіри.
Інструкція
1
Візьміть шкіряні смужки і складіть їх стик у стик в ширину, проклеівая скотчем для шкіри, щоб не розійшлися. Краю подрежьте півколом гострими ножицями. Відстрочити краю виробу на відстані 4-5 мм від краю. Напівкруглі кінці майбутніх ручок приклейте на два сантиметри виворітного стороною всередину, робіть це за допомогою клейового скотча для шкіри.
2
Просмикніть кільця на заклеєні кінці вироби, а кінці відігніть на виворітну сторону. Намітьте гелевою ручкою місця, де закінчуються загнуті краї. Смужку скотча покладіть від мітки до мітки на виворітну сторону ручки , але не по центру, де сходяться краю шкіряною смужки, а відступивши від середини 2 мм, щоб шкіряну смужку можна було зігнути удвічі.
3
корсетні кісточку покладіть поверх скотча, приклеюючи її. На іншу сторону симетрично кісточці покладіть другу смужку клейового скотча. Слідкуйте, щоб скотч не вилазив за краї ручки .
4
Зігніть шкіряну смужку посередині і склейте її, починаючи від середини, просуваючись до країв. Закруглений край ручки з надітим кільцем просуньте всередину смужки, гарненько проклеівая її скотчем. Це найвразливіше і складне місце, будьте уважні й акуратні.
5
Прокладіть закрепляющую строчку, починаючи від заправленого кінчика так, щоб ви прошили не менше одного сантиметра вироби з вставленим усередину кінчиком. Закріпіть сходинку - підійміть лапку швейної машинки, розгорніть акуратно ручку в іншу сторону без виймання голки і прокладете ще одну строчку поверх першої. На іншому кінці ручки теж зробіть закріпку. Слідкуйте, щоб голка входила строго в попередні проколи - виріб буде виглядати не гірше магазинного!
6
Кінчик нитки простягніть до другого, щоб вони опинилися на одній стороні, і зв'яжіть їх, оплавьте сірником або запальничкою. Ручки для сумки, зшиті своїми руками, готові і виглядають нітрохи не гірше тих, що були раніше. Залишається тільки надіти їх на шкіряні петлі сумки.
Зверніть увагу
Робота досить складна, якщо сумніваєтеся у своїх силах, то просто сплетіть шкіряні ремінці кіскою - вийдуть стильні ручки для сумки.
Сумочка - один з найважливіших аксесуарів жіночого гардеробу. І якщо у коханої сумки зносилися ручки і на них з'явилися некрасиві потертості, не варто поспішати викидати любиться річ. Ручки можна без особливих зусиль відновити і повернути сумці привабливий вигляд.

Заміна ручок

Найпростішим способом оновлення не тільки потертих ручок, а й загального вигляду сумки є або маскування, або повна заміна прийшли в непридатність елементів. Якщо сумка виконана з натуральної або штучної шкіри, то замаскувати невеликі потертості допоможе препарат для професійного ремонту шкіряних виробів «рідка шкіра», що продається у великих взуттєвих магазинах. «Рідка шкіра» усуває потертості, подряпини і невеликі порізи, але при покупці кошти важливо підібрати відтінок, що співпадає з кольором сумкі.Еслі потертостей і тріщин на ручках сумки багато, то доцільно провести заміну таких ручок. В якості альтернативи можуть бути використані однакові поясні ремені або готові ланцюжка, що продаються у відділах фурнітури. Поясні ремені повинні відповідати стилю і кольору сумки. Для використання ременів в якості ручок, необхідно підігнати їх довжину під потрібний розмір і закріпити на сумці: або за допомогою клепок, які встановлюють у майстернях металоремонта, або за допомогою кілець, якщо сумка ними оснащена. Для кріплення на кільцях нижні краї ременів трохи загинають і застрочують для утворення невеликої петлі. Сумковою кільце розгинають за допомогою щипців, протягують в нього петлю ременя і заново соедіняют.Для заміни потертих ручок на красиву ланцюжок необхідно підібрати ланцюг, відповідну під стиль і колір сумки. Ручки можна зробити як з одинарної ланцюга, так і з складеної вдвічі. За допомогою щипців нижні ланки ланцюга розмикаються і закріплюються на кільцях або петлях для ручок. Дуже оригінально виглядає стрічка або шкіряний шнур, пропущений через ланки по всій довжині ланцюжка - сумка набуває не тільки нові ручки, а й зовсім інший вигляд.

Розкрій нових ручок

Якщо під рукою є обрізки шкіри, підходять за кольором до сумці, з них можна викроїти нові ручки. Для цього старі ручки знімають, обережно розпорюють і закріплюють на аркуші картону з допомогою степлера або гумового клею. Обведені і вирізані по контуру деталі послужать лекалом для розкрою нових ручок. З шкіряних клаптів викроюють нові деталі, по центру ручок приклеюється капронова тасьма або вузька корсажная стрічка, що оберігає шкіру від деформації в процесі експлуатації. Кожну деталь промащують гумовим клеєм, складають навпіл і після висихання клею прострочують прямим швом, намагаючись прокладати рівну строчку по самому краю ручки. Якщо швейна машина погано прошиває шкіру, то деталі ручки можна злегка змащувати дитячим кремом - цей захід полегшує роботу механізму машинки та швейної ігле.Для додання жорсткості конструкції в підготовлені деталі вставляють товстий кручений шнур або наповнювач зі старих, розпоротих ручок. Край заготовки вставляють у кільце сумки, загинають і двічі прошивають на машинці.