Як купити будинок на Балі.

Острів Балі є унікальним місцем на планеті з екзотичною природою і не менш екзотичною архітектурою. Балі часто називають островом тисячі храмів і, насправді, таких будівель тут зосереджена велика кількість. Білосніжні піщані пляжі, чарівні коралові обмілини, неймовірний рослинний і тваринний світ розташовують багатьох до покупки нерухомості в цьому дивовижному місці.
Інструкція
1
Кілька років тому місцева влада острова внесли деякі зміни в законопроекти про придбання іноземцями нерухомості на Балі . Було офіційно дозволено придбавати квартири, будинку та інше нерухоме майно, завдяки чому приплив людей, зацікавлених у вкладення коштів в економіку острова, збільшився. З'явилася реальна можливість організувати свій бізнес в країні, яка є вельми привабливим місцем для багатьох туристів.
2
Найбільш поширеним способом придбати нерухомість у власність є залучення місцевих жителів для здійснення угоди. Ця схема застосовується вже дуже багато років і довела свою спроможність, оскільки за роки використання вона доведена практично до досконалості.
3
На ділі це виглядає так. Вам необхідно вибрати зацікавив вас ділянку або будинок, а потім ваше довірена особа (місцевий житель) викуповує цю ділянку або будинок у нинішнього власника. Після цього ви укладаєте три договори з людиною, який придбав для вас земельну ділянку або будинок.
4
До цих договорів відносяться: угода позики, яке підтверджує, що ви як іноземний громадянин довірили свої кошти на придбання нерухомості; довіреність на проведення операцій з купівлею нерухомості; угоді про те, що іноземний громадянин отримав нерухоме майно в довгострокове користування.
5
Однак когось може не влаштувати той факт, що в угодах на великі суми беруть участь треті особи. Щоб уникнути шахрайства можна звернутися в одну із спеціальних компаній, з якою укладається договір (як правило, на 30 років). Більшість власників готелів, побудованих на острові із залученням іноземного капіталу, застосовували саме таку форму угоди.
6
Є ще один варіант для придбання нерухомості на Балі іноземними громадянами. Якщо іноземець має робочу візу форми KITAS, він має право на укладення орендного договору, який передбачає 25-річне володіння нерухомим майном. По закінченню вказаного терміну договір може бути відновлений знову на строк до 100 років.
7
При виборі такої форми власності полягає прямий орендний договір між місцевим власником нерухомості та іноземцем, при цьому останній повинен проживати постійно в Індонезії або перебувати на острові протягом певного часу.
8
Щоб офіційно стати власником землі, іноземний громадянин повинен укласти договір на право використання землі. Така угода буде внесено в земельний сертифікат і земельну книгу. За законом іноземець може володіти тільки одним будинком на умовах оренди на тривалий термін.
Зверніть увагу
Купівля нерухомості або як купити будинок на Балі. Острів Балі - місце, де зосереджена унікальна екзотична природа і не менш екзотична архітектура. Балі ще називають островом тисячі храмів і, дійсно, таких будівель тут зосереджено безліч. теги: як купити будинок або бунгало на Балі, покупка нерухомості на Балі, Нерухомість на Балі.
Корисна порада
Щасливці, які переїхали на острів, дійсно кажуть, що потрапили в рай - на Балі вартість життя не така висока, а блакитне море, свіжі фрукти, усміхнені люди, цікава самобутня культура є вагомими аргументами, щоб кинути все і купити Те занадто мало місця, то дім «не наш», то надто близько до моря. Треба сказати, що жити в будинку на першій лінії в цих місцях не так вже й добре. По-перше, дуже шумно: через гуркоту хвиль ми не чули один одного. По-друге, вітром приносить дрібну морську пил, яка ...