Як побудувати дерев'яний гараж. Як зробити гараж з колод.

Гараж - це приміщення, яке служить для зберігання, стоянки, заправки, а також ремонтних робіт по відношенню до автомобілів, мотоциклів і іншим транспортним засобам. Гараж і бувають різні: металеві, цегляні, блочні, дерев'яні. Найкращий гараж звичайно дерев'яні, щоб стіни і підлоги були з дощок, ну, в крайньому випадку, з колод. В такому гаражі завжди сухо, автомобіль мало піддається корозії.
Вам знадобиться
 • Для побудови дерев'яного гаража вам потрібно:
 • - брус 5 на 15 см;
 • - дошка обрізна товщиною 30 мм;
 • - шифер;
 • - саморізи різних розмірів;
 • - шуруповерт;
 • - будівельні скоби;
 • - цемент;
 • - пісок ;
 • - щебінь невеликий;
 • - будівельний рівень.
Інструкція
1
Викопайте невеликий котлован, глибиною 15 см, з розмірами 360 см на 610 см. Посипте його дно піском товщиною 3 см. По краях зроби опалубку на висоту 10 см, щоб потім бетонна площадка була вище рівня землі. Накидайте в котлован для армування труби, непотрібну арматуру, металеву сітку. Тепер готуйте бетонний розчин складається з 1 частини цементу, 3 частин піску і 2 частин щебеню. Залийте ним котлован, ретельно вирівнюючи його по рівню. Після висихання застелите всю поверхню руберойдом.
2
Розмітьте на отриманої майданчику розміри 350 см на 600 см. Тепер починайте зводити каркас із бруса для стін гаража, висотою не менше 250 см. Попереду залиште місце для воріт шириною і висотою 250 см. «Ліхтар» (каркас) збирайте за допомогою саморізів, починаючи знизу, причому нижній брус ретельно просочіть антисептиком. Відразу ж робіть двосхилий дах, висотою в конику 150 см. Не забудьте зробити стельові лаги. Після складання просочіть все бруси антисептиком і протипожежним складом. Також зміцните всі кути зсередини, забивши будівельні скоби.
3
Тепер прибивайте дошки, починаючи знизу, акуратно підганяючи, їх один до одного. Заберіть дошками задню стіну, зробивши в ній звичайні вхідні двері. Потім бічні з невеликим вузьким вікном з одного боку. Забийте передню стіну, що стоїть з відрізків по 50 см. Зробіть стелю, саджу дошки на великі саморізи прямо знизу до брусів. Приступайте до монтажу воріт. Для цього також зберіть каркас воріт з бруса, кладучи його плазом. Найголовніше біля воріт це укосина з бруса, що йде з кута на кут, з нижнього кута до верхнього. Прибийте до воріт великі петлі з товстої листової сталі, довжиною не менше метра. Навісьте ворота. Покрийте дах шифером. Ось ваш гаражі готовий. Для більшої надійності і збереження бажано оббити такий гараж оцинкованим покрівельним залізом, в крайньому випадку, плоским шифером. Внутрішнє оздоблення - це вже справа вашої фантазії, але не забувайте про функціональність.
Корисна порада
Перед будівництвом гаража виміряйте свою машину, для того щоб робити гараж такий, щоб у ньому вільно відкривалися двері автомобіля.