Як заробити на туризмі.

Якщо ваше місто є місцем відвідування туристів (наприклад, через розташування його в курортній зоні або через наявність у ньому важливих історичних, культурних або релігійних об'єктів), то можна спробувати на цьому заробити. Розмір прибутку в даному випадку буде залежати тільки від вас і вашої ініціативності.
Інструкція
1
Якщо у вас є друге житло (квартира або будинок), то замість того, щоб здавати його за довгостроковим договором оренди, здавайте його туристам подобово. Так ваш дохід збільшиться в кілька раз.Люді, що живуть в містах, розташованих на узбережжі, таким чином заробляють на життя, адже з відкриттям купального сезону в відпочинок на морі спрямовується маса туристів, і всі вони потребують в тимчасовому житлі.
2
Також можна мати свій дохід з реалізації сувенірної продукції, на яку нанесено назву або символіка міста (гуртки, футболки, кепки, рушники і т.д.). Займайтеся виготовленням сувенірів самостійно, або купуйте їх безпосередньо у виробника, щоб потім перепродати туристам з наценкой.Етот спосіб заробітку користується великою популярністю в містах з постійним (або сезонним) масовим напливом туристів.
3
Ще один спосіб заробити на туризмі підійде тим, хто має машину добре знає історію та визначні пам'ятки свого міста. Влаштовуйте для приїжджих екскурсії, розвозячи їх по "пам'ятним" місцях, при цьому можна супроводжувати поїздку докладною розповіддю. Якщо ваше місто відвідують іноземні туристи, тоді вам будуть потрібні послуги перекладача, умови співпраці з яким краще буде обговорити заздалегідь.
4
Якщо у вашому місті є пляж, відкрийте бізнес з оренди лежаків. Також можна відкрити на пляжі "камеру зберігання" для речей туристів - адже відпочиваючі, вирушаючи купатися в морі, щоразу ризикують особистими речами та грошима, залишеними на берегу.Еще один спосіб пляжного "бізнесу" - розносите відпочиваючим холодні напої, морозиво чи готові обіди .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mx7lvmrQYRE
Корисна порада
Сувеніри, які ви будете пропонувати туристам, повинні бути по можливості оригінальними і несхожими на інші сувеніри, що продаватимуть ваші конкуренти.