Як накладати картинки один на одного.

Одним з багатьох достоїнств графічного редактора фотошоп є можливість створювати колажі шляхом накладення картинок. Можна вирізати частину зображення і вставити його в інше , а можна використовувати маску шару. У багатьох випадках застосування маски простіше і зручніше.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - картинки.
Інструкція
1
Знайдіть зображення, які будете використовувати для створення колажу. В даному випадку це фотографія лисиці в клітці і карельський пейзаж. Завдання - випустити гордого звіра на свободу.В фотошопі відкрийте знімок пейзажу - це буде фонове зображення
2
Поверніть картинку і відкрийте фотографію лисиці. У головному меню вибирайте пункт Image і Image Size. Змініть розміри зображення так, щоб на колажі лисиця виглядала природно. Затисніть клавішу Ctrl і клацніть по іконці шару - навколо фотографії з'явиться виділення. Скопіюйте її в буфер, використовуючи клавіші Ctrl + C.
3
Відкрийте картинку з пейзажем і вставте зображення з лисицею за допомогою комбінації Ctrl + V. У головному меню вибирайте пункт Layer, потім команди Layer Mask і Reveall All. На шарі з лисицею з'явився значок маски білого кольору. Поки маска біла, видно верхній шар. Якщо провести по масці пензлем чорного кольору, верхній шар ховається, а нижній стає видимим.
4
Натисніть клавішу D, щоб встановити кольори за замовчуванням. Вибирайте інструмент «Пензель» і обережно зафарбовуйте верхній шар навколо лисиці так, щоб зникло зображення клітини. Якщо ви випадково зафарбували щось зайве, поміняйте колір переднього плану на білий і проведіть кистю по тій ділянці, який потребує виправлення.
5
Поки що лисиця виглядає як чужорідне тіло. Нічого дивного: у зоопарку вона була висвітлена яскравим сонцем, а пейзаж знятий в задоволену похмуру погоду. Потрібно привести в гармонійне відповідність освітленість обох картинок. Клацніть по іконці з лисицею, щоб активізувати зображення. У головному меню вибирайте пункти Image, потім Adjustments і Levels. У вікні Input Levels рухайте позунок білого кольору вправо, поки результат вас не влаштує.
6
Перейдіть на нижній шар і повторіть ці дії, змінюючи освітленість. Освітлені предмети відкидають тінь. Клацніть по іконці шару з лисицею. На панелі інструментів вибирайте Magnetic Lasso Tool і обводьте звіра по контуру. Після того, як силует лисиці буде виділений, натисніть комбінацію Ctrl + J, щоб скопіювати його на новий шар. Затисніть клавішу Ctrl і клацніть по іконці цього шару, потім натисніть Alt + Delete, щоб залити контур чорним кольором.
7
Зніміть виділення, використовуючи Ctrl + D. Застосуйте до шару вільну трансформацію Ctrl + T, клацніть правою клавішею миші і вибирайте опцію Flip Vertical, а потім Rotate. Поверніть зображення так, щоб воно було схоже на тінь, що лежить на землі. За допомогою вільної трансформації змініть його розміри. Знизьте прозорість шару до 40%. У головному меню вибирайте пункт Filter, Blur і Gaussian Blur. Радіус розмиття встановіть 3 пікселя.
Зверніть увагу
Якщо вибрати команди Layer Mask і Hide All, маска приховає верхній шар, а нижній буде видимим.
Маніпуляції з шарами - один з найбільш базисних елементів не тільки в графічних, але і у відео-редакторах, наприклад таких, як Adobe After Effects. Монструозний Adobe Photoshop - це не виняток.
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop і відкрийте необхідні файли: натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O, виберіть картинки (фотографії, постери, банери або інші графічні зображення) і клікніть «Відкрити». Якщо картинки лежать у різних директоріях, дія доведеться повторити.
2
Тепер програма містить декілька різних документів, їх стільки ж, скільки картинок ви відкрили в ній. Зробіть активним яку-небудь з них. Виберіть інструмент "Переміщення" (гаряча клавіша V), затисніть праву кнопку в будь-якому місці зображення, перетягніть його на сусідній документ і відпустіть кнопку. Якщо фотографії розташовані вкладочно способом, перетяните зображення спочатку на вкладку, почекайте пару митей, щоб відкрився «пункт призначення», і продовжуйте переміщення.
3
Тепер займемося редагуванням картинок. Якщо будь-яке із зображень занадто велике або занадто мало, спочатку виберіть його в списку шарів (якщо він відсутній, натисніть F7) і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + D. По краях і сторонам активного шару з'являться квадратні маркери. Затисніть Shift (щоб зберегти пропорції) і ліву кнопку миші на одному з кутових квадратиків і потягніть його в необхідну сторону: назовні - щоб збільшити зображення, всередину - щоб зменшити. Щоб зміни вступили в силу, натисніть Enter. Перед тим як трансформувати фон, вам знадобиться перетворити його на звичайний шар: зробіть по ньому подвійне клацання і у вікні відразу натисніть «ОК».
4
Якщо одна картинка сховалася за одною, можна поміняти їх розташування в списку шарів. Просто перетягніть один шар нижче іншого, або навпаки, вище, залежно від того, який шар ви перетягує.
5
Тепер можна зберегти результат: натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S, вкажіть шлях для збереження майбутнього файлу, дайте йому ім'я, визначитеся з типом файлів і натисніть «Зберегти».