Як сформувати асортимент.

Щоб збільшити купівельний попит, недостатньо представити на полицях різноманітний товар. Необхідно вивчити асортимент , нестача якого відчувається в сусідніх торгових мережах.
Інструкція
1
Перед тим як складати план закупівель на наступний період, сформуйте асортимент товару. Для цього проведіть дослідження: з'ясуйте, які вироби найбільш затребувані серед покупців. Опитаєте продавців і складіть списки того, що розбирається швидше. Заплануйте привезення більшої кількості даного товару.
2
Проведіть серед відвідувачів опитування. Роздайте анкети і попросіть записати, яких товарів не вистачає на полицях. Нехай вкажуть марку і приблизну ціну, за яку готові купувати дану річ. Зробіть це під видом бонусної акції. Серед усіх, хто заповнив бланки, розіграйте призи. Вручите переможцю карти зі знижкою на продукцію. Залучіть спонсорів з середовища постачальників. Вони можуть організувати промоакцію всередині магазину.
3
Зведіть разом отримані дані. Зробіть таблицю асортимент а. Створіть в ній вісім шпальт і стільки рядків, скільки найменувань товару планується. Стовпці назвіть так: номер по порядку, назва товару по регістру, компанія-виробник, вартість за одиницю, кількість упаковок, вартість партії товару, примітки. Тут запишіть корисну інформацію: адреси і телефони постачальників, терміни поставки і т.д. Під таблицею напишіть "разом" і порахуйте загальну суму.
Корисна порада
Створюючи таблицю, намагайтеся, щоб там були представлені загальнодоступні товари та продукція екстра-класу. Не зациклюйтеся на одному виробнику, намагайтеся урізноманітнити асортимент. Беріть на реалізацію нові бренди. Якщо товар буде недорогим і якісним, в магазин прийдуть нові покупці.