Як домогтися швидкого росту волосся.

Жінка - істота мінливе. Досить часто хочеться чимось здивувати знайомих, поміняти свій імідж, зробити модну стрижку. Але як бути, якщо виникає бажання знову мати довгі, розкішні коси? Яким чином можна прискорити зростання волосся ?
Інструкція
1
Стан і зростання ваших волосся безпосередньо залежить від того, чим ви харчуєтеся. Постарайтеся дотримуватися певної дієти. Пам'ятайте що, вживаючи фаст - фуд ви шкодите своїм волосся ам і ніколи не досягнете їх швидкого зростання. Перегляньте свій раціон.
2
Порадьтеся з лікарем і дізнайтеся, яких вітамінів не вистачає вашому організму. Придбайте в аптеці препарати, що дозволяють добитися їх заповнення. Використовуйте в приготуванні їжі якомога більше овочів і фруктів. Врахуйте, що найбільша кількість вітамінів міститься в плодах, що не піддаються тепловій обробці.
3
Робіть масаж голови. Згадайте, напевно хто-небудь радив вам кожен день сто разів проводити по волосся ам масажною щіткою. Ця процедура покращує кровопостачання шкіри, і дозволяє вашим волосся ам рости в повну силу.
4
Стресові ситуації негативно діють на весь організм, в тому числі і на волосся и. Тому проводите більше часу на свіжому повітрі. Займайтеся спортом і намагайтеся тримати ваші нерви в повному порядку.
5
Сьогодні в аптеках можна придбати засоби, які допоможуть прискорити процес зростання волосся . Але перш ніж купувати їх поцікавтеся у консультанта, який засіб підходить саме вам.
6
Використовуйте народні рецепти. Їх дуже багато і ви напевно знайдете те, яке забезпечить швидке зростання волосся і зробить їх блискучими і сильними. Приготуйте маску з гірчиці. Гірчиця використовується в народній медицині спеціально для зростання волосся . Але не забудьте, що використовувати гірчицю потрібно обережно, особливо жінкам з підвищеною чутливістю шкіри. Після нанесення маски ви повинні відчути печіння. Але при сильному палінні швидше змийте маску.
7
Візьміть склянку кефіру, 2 яєчних жовтки і столову ложку сухого порошку гірчиці. Ретельно розітріть і нанесіть на шкіру голови. Протягом декількох хвилин продовжуйте масажувати шкіру. Потім на 1:00 прикрийте голову поліетиленом і рушником. Волосся добре промийте шампунем. Цю маску робіть 1 раз на тиждень протягом місяця.