Як відокремити вітальню від кухні.

Зараз будується дуже багато квартир і будинків вільного планування і квартир-студій, де ви, використовуючи свій творчий потенціал, зможете розмістити меблі по своєму смаку. Зони кухні і вітальні можна розділити по-різному - було б бажання попрацювати і кілька ідей в голові!
Вам знадобиться
  • Дерев'яні перила, скляні блоки, гіпсокартон.
Інструкція
1
Варіанти відділення зони кухні від зони вітальні меблями легко здійснимих, зазвичай ці зони поділяють або барной стійкою або м'якими меблями. Але якщо ви зносите стіну, що розділяє ці два приміщення, або хочете побудувати декоративну розділову перегородку, то доведеться поработать.Не зносите стіну повністю, а залиште висотою приблизно близько метра. Залежно від стилю, в якому ви хочете оформити зони кухні і вітальні, оголилися цеглини можна обшити гіпсокартоном або залишити в первозданному вигляді.
2
В цеглинах видовбати отвори під декоративну обробку - туди можна вставити скляні блоки, які виглядають просто шикарно, коли світло на кухні і темно у вітальні. Блоки ці бувають різних кольорів і навіть з малюнком, матові і прозорі, гладкі і з рифленою структурою. Виберіть відповідне вам поєднання і вклейте скляні блоки групою або по одному, але в різних местах.Также можна ці отвори в стіні пристосувати під полички, куди можна розставити різні вазочки, свічки, світильники і гарний посуд.
3
Якщо ви обшили стіну гіпсокартоном, то вийшла ширини вистачить для додаткової полички, яку можна встановити зверху. Полку зробіть просту дерев'яну і покрийте лаком у два шари, так як випаровування від плити можуть зіпсувати дерево. Зроблену поличку прикріпіть до стіни саморезамі.Стену можна зробити разноуровневую - вище в основної стіни і, поступово знижується до проходу між кухнею і вітальнею. На ці рівні поставте кімнатні рослини та сувеніри.
4
Якщо ви знесли стіну повністю або поділяєте одне велике приміщення на зони, то можлива установка дерев'яних поручнів. Виберіть різьблені балясини і стовпи, покрийте кольоровим або прозорим лаком і прикріпіть саморізами на дерев'яну основу, а цю платформу вже прикрутите до підлоги. Зверху саморізами прикріпіть перила, краще вибрати плоскі і широкі, щоб їх можна було використовувати як полицю.
5
Таким чином, можна стильно й оригінально розділити кухню і вітальню, використовуючи частину старої стіни або, звівши нову. Якщо не боїтеся постійно спотикатися об нову перешкоду, підійміть рівень підлоги в кухонній зоні і викладіть його плиткою або керамогранітом, а підлогу вітальні покрийте затишним ковроліном.В як роздільник часто використовують ширми і арки, розсувні скляні стіни і перегородки. Освітленням теж можна розділити приміщення на зони - на кухні зробіть яскраве, а у вітальні більш затишне приглушене. В якості штор на кухонне вікно повісьте жалюзі, а в вітальню красиві драпіровані штори.