Як зв'язати шапку гачком. пов'язати річну капелюшок гачком.

Крючком можна пов'язати не тільки шапки, а й літні панами, капелюшки, палантини, багато інших різних аксесуарів. Також шапочки можна в'язати в подарунок. Дуже приємно отримувати в подарунок речі ручної роботи - носиш таку річ із задоволенням, особливо знаючи, що це ексклюзив.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Гачок
Інструкція
1
Ця модель шапки буде в'язатися від верхівки вниз. Потрібно зв'язати ланцюжок з 5-6 повітряних петель. Потім петлі з'єднуються в колечко, і другий ряд в'яжеться по колу простими стовпчиками без накиду. Для того щоб отримати в'язаний коло, необхідно робити постійну надбавку петель. В парному ряду кількість стовпчиків подвоюється, в непарному стовпчики пров'язується без додатків.
2
Після того, коли пов'язаний коло близько 10 см в діаметрі, прибавки потрібно поступово скорочувати. Під час в'язання майбутню шапку краще приміряти. Як тільки шапка прийняла форму тюбетейки, прибавки припиняються, і далі шапка в'яжеться по колу.
3
Якщо шапка передбачалася рівна, то в'язання по колу триває. Довжина шапки координується залежно від моделі. Іноді у шапки додатково вив'язується козирок, декоративні вушка або довгі поля, як у капелюхи. Також готову шапку можна буде прикрасити окремо пов'язаними декоративними деталями, вишивкою, помпонами, китицями.
Зверніть увагу
В'язані вовняні шапки краще не прати в пральній машинці, щоб вони не деформувалися.
Корисна порада
Якщо шапка в'яжеться знизу вгору, то перед початком в'язання потрібно виміряти окружність голови. Обсяг голови вимірюється через опуклу частину потилиці, по кінчиках вух і по лобі над бровами.