Кінські сили: Як їх визначити. Як дізнатися довжину сторони трикутника.

Всупереч назві, кінська сила є одиницею не «strong> сили , а потужності. В дійсності, тривало розвивати таку велику потужність здатна далеко не будь-яка кінь. У більшості цих тварин цей показник значно нижчий.
Інструкція
1
Запам'ятайте коефіцієнти, на які необхідно множити або ділити числа при перекладі з кінських сил у кіловати і назад. Таких коефіцієнтів існує чотири: 0,73549875 (метрична кінська сила), 0,7456999 (механічна кінська сила), 0,746 (електрична кінська сила) і 9,8095 (котлова кінська сила). Остання з цих одиниць втілює не тривалу, а пікову потужність, що розвивається конем.
2
Використовуйте коефіцієнт, що відповідає метричної кінської силі, при роботі з документацією та обладнанням, призначеними для Росії і ЄС, і коефіцієнт, що відповідає механічної кінській силі, при роботі з документацією та обладнанням, призначеними для Великобританії і США. В останньому випадку, якщо в кінських силах виражена електрична потужність, використовуйте коефіцієнт, що відповідає електричної кінській силі, а якщо теплова потужність - коефіцієнт, що відповідає котлової кінської силі.
3
Для запам'ятовування цих коефіцієнтів скористайтеся мнемонічними фразами: Метрична кінська сила: «Коней для царів вели коридором розмахом поболее метра» .Механіческая кінська сила: «Коней вели лісом, полями, механіків прив'язали мотузками» .Електріческая кінська сила: «Конем тягни кабель ».Котловая кінська сила:« Перевозив кіньми без втоми котли ».У всіх випадках, кількість букв в слові відповідає цифрі, а слово« без »- нулю. У перших трьох випадках перед усім поєднанням цифр ставиться нуль і кома. В останньому випадку кома ставиться між першою і другою цифрами.
4
Для переведення з кінських сил у кіловати в усіх випадках поділіть величину на відповідний коефіцієнт, для перекладу з кіловат в кінські сили - помножте.
5
Знайдіть в меню вашого телефону додаток для перекладу одних одиниць виміру в інші. З великою ймовірністю, в ньому є і можливість перекладу одиниць потужності. Дослідним шляхом визначте, який саме з перерахованих вище коефіцієнтів закладено в програму. Якщо вона відсутня, знайдіть і встановіть її в телефон самостійно.