Як перетворити життя.

Якщо ви все частіше задається питанням, як перетворити життя , то це означає, що ви самим адекватним і конкретним чином налаштовані на зміни. Свідомість саме здатне відкрити вам ваше справжнє призначення. Ви маєте намір отримувати максимальне задоволення від усіх подій, які будуть відбуватися у вашому житті. Для цього необхідно трохи попрацювати.
Вам знадобиться
  • консультація психолога, книги
Інструкція
1
Почніть преображення вашого життя з себе у всіх сенсах: і духовно, і тілесно. Відвідайте спеціальні центри, де проводяться семінари, психологічні консультації, зустрічі з відомими майстрами своєї справи.
2
Займіться древніми розвиваючими практиками, під керівництвом інструкторів. Якщо ви маєте достатньо інформації на цю тему і хочете займатися самостійно, робіть це з великою обережністю, попередньо проконсультувавшись з лікарем. Через деякий час ви зрозумієте, в якому напрямку вам діяти в житті і що дійсно вам необхідно на даному етапі.
3
Читайте спеціальну літературу. Можливо, ви захочете звернутися до історії, медицини або якимось іншим наукам. При цьому пам'ятайте, що наука всього пояснити не зможе, а в книгах може бути суперечлива інформація. Користуйтеся кількома перевіреними джерелами.
4
Розвивайте вашу чутливість. Намагайтеся бачити і відчувати прояви природних сил у вашій повсякденній діяльності. Усвідомте закономірність природних процесів. Спостерігайте природні явища та їх наслідки. Простежте зв'язок природних законів і законів суспільства.
5
Не переживайте, якщо щось не виходить. Тут важлива спокійна методична тренування, що виключає перенапруження і всякого роду крайнощі. Робіть перерви. Відпочивайте, спостерігаючи за змінами, що відбуваються у вашому житті, навколо вас. Але потім продовжуйте займатися знову. Систематичні заняття приводять до стійкого результату.
6
Ваші заняття спричинять зміни в усіх аспектах вашого життя. Це змінить відносини в родині, на роботі. Ви інакше почнете оцінювати що відбувається, почнете осягати істинну природу речей, що в значній мірі змінить все ваше світовідчуття і корінним чином змінить вашу життя .
Корисна порада
Посмішка і гарний настрій допоможуть вам перетворити життя.