Як заробити на придбанні мікроавтобуса.

Відсутність грошей на придбання власного автомобіля і гаража змушує людей користуватися послугами громадського транспорту. Для цього не потрібно отримувати спеціальних посвідчень та проходити дороге навчання, та й вартість однієї поїздки порівняно невелика. Тому, маючи власний мікроавтобус, можна організувати прибутковий бізнес.
Інструкція
1
Якщо у власності є мікроавтобус, ви можете організувати свою справу і зайнятися пасажирськими перевезеннями вантажів. Спочатку зареєструйтесь в якості індивідуального підприємця. Це дозволить отримувати легальний дохід від експлуатації багатомісного «залізного коня».
2
Для здійснення перевезення людей отримаєте спеціальну ліцензію. Її видає Федеральна служба з нагляду у сфері транспорту. Зокрема для її отримання вам знадобляться: талон технічного огляду, паспорт транспортного засобу та довідка про стан здоров'я. З повним переліком документів та порядком їх оформлення ознайомтеся безпосередньо в службі, представництва якої є в кожному регіоні. Також можна працювати на договірній основі з організацією, у якої є ліцензія, і працювати по ліцензійну картку, виданої підприємством.
3
Якщо є намір перевозити пасажирів особисто, знадобиться пройти навчання і отримати водійське посвідчення категорії «D». Це можна зробити в найближчій автошколі. Також можна найняти на роботу водія, який буде за винагороду колесити по місту, періодично здаючи виручку.
4
Щоб почати перевезення в населеному пункті отримаєте паспорт маршруту в місцевому муніципалітеті. Для цього беріть участь у спеціально проведених конкурсах. Якщо наміри здійснювати регулярні перевезення немає, то працювати можна і без звернення до префектури.
5
У випадку, якщо перевезенням пасажирів займається найнятий працівник, то детально обговоріть всі умови співробітництва, встановивши фіксований розмір плати, яку він буде щоденно відраховувати. При цьому необхідно врахувати його приблизні витрати на бензин та експлуатацію мікроавтобуса, які в середньому складають близько десяти відсотків від виручки.
6
Крім того, перед кожним виходом в рейс доведеться проходити медичний огляд. Для цього попередньо укладіть договір з місцевою поліклінікою.