Як зберігати човен пвх.

Якщо ви хочете, щоб ваша човен з ПВХ прослужила якомога довше, доведеться дотримуватися деяких правил експлуатації та зберігання. Човен з даного матеріалу, як і інші надувні човни, вимагає особливого догляду, до того ж ПВХ не чутливий до ультрафіолету і вологості, не гниє, в цьому і є його переваги.
Інструкція
1
Першим ділом ретельно вимийте човен з додаванням прального порошку. Приділіть особливу увагу днищу і баллоновим стиках, оскільки саме в цих місцях завжди скупчується риб'яча луска, пісок та інше сміття. При зберіганні човна поза домом, погано відмитий рибний запах може залучити гризунів, що в свою чергу призведе до псування майна.
2
Після того як ви вимили човен, уважно огляньте всі її надувні елементи. Надуту до робочого стану човен, залиште на кілька днів при кімнатній температурі. Якщо після закінчення даного часу тиск у човні не впало, значить з нею все гаразд. Якщо ж вона хоч трохи спускає, накачайте човен знову. Потім розведіть мильний розчин і промажте їм весь корпус, таким чином, ви зможете виявити пробоїну і залатати її. Приступите до чищення клапанів.
3
Після того, як ви привели човен в повний порядок, приступайте до її укладанні. При можливості зберігайте човен в розгорнутому вигляді, злегка надутому стані. Якщо такої можливості немає, укладіть її якомога вільніше, уникайте перегинів тканини. Раз на кілька місяців човен з ПВХ необхідно переукладивать, уникаючи повторних перегинів.
4
Огляньте уважно деталі з фанери, особливо її торці. При необхідності проведіть косметичний ремонт. Просушіть фанеру відразу, не відкладаючи до наступного сезону. Інакше вона набере в себе вологу і втратить геометричну форму.
5
Господарям пайольних човнів необхідно провести ретельний огляд кромки секцій, так як тут можна виявити причину труднощів установки пайола.
6
Кімнатна температура є ідеальною умовою для зберігання ПВХ -лодок. Уникайте опалювальних приладів і різких змін температури. Основне правило зберігання човна - вона повинна бути сухою і чистою, без різких складок і переломів. Не ставте на згорнуту човен не чого важкого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DfoCluGIBao