Як створити власну групу.

Щоб об'єднати однодумців у соціальній мережі в одну спільноту, можна створити групу . Зробити це досить просто.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, реєстрація в соціальній мережі, наявність матеріалів для майбутньої групи, тобто відео, аудіо та фото як мінімум.
Інструкція
1
Розглянемо створення групи, на прикладі соц. мережі "ВКонтакте". Якщо ви вже зареєстрований користувач, то на головній сторінці виберіть «Мої групи», далі слід натиснути в правому кутку «Створити спільноту». У віконці «Створення нової групи» вбивайте назву своєї групи і її опис, для кого і для чого вона призначена. Далі натискайте «Створити спільноту». Тепер ваша група зареєстрована.
2
Далі вам потрібно вказувати різні налаштування вашої групи. У розділі «Інформація» виберіть тему групи із запропонованих, підрозділ, вкажіть веб-сайт (якщо є), країну і місто, де базується група. Встановіть опції, слідуючи вказівкам, для стіни, фотографій, відеозаписів, аудіозаписів, документів, обговорень, додатків і матеріалів. Визначте так же тип групи і натисніть «зберегти».
3
У розділі «Учасники» ви можете побачити, що ви є керівником групи і надалі призначати когось так само керівником. Натиснувши «редагувати», ви можете придумати собі посаду. В розділ «Чорний список» ви будете вносити тих осіб, поведінка яких у групі неприпустимо. У розділі «посилання» ви можете додати в групу посилання на внутрішні сторінки ВКонтакте або на зовнішні сайти. Натисніть в правому кутку «повернутися до групи» і ви побачите плід своїх старань.
4
Завантажте аватар своєї групи через «завантажити фотографію», додайте фотографії в основний альбом. Натисніть під аватарки «запросити друзів» і виберете зі свого списку тих, кому буде розіслано запрошення. Якщо тип групи закритий, то натиснувши «управління групою», а потім розділ «учасники», то в «заявках» ви побачите, хто просить дозволу вступити в групу . Ваша група готова до користування. Створюйте теми для обговорень, опитування, завантажуйте фото і відео, спілкуйтеся на стіні, встановлюйте цікаві програми, проводите конкурси, робіть життя вашої групи цікавою для користувачів.
Зверніть увагу
Найкраще, щоб ваша група була закритою. Так ви її вбережете від спаму.