Як зменшити дозвіл монітора.

Дозволом екрана називається величина, яка визначає кількість точок (пікселів) зображення на одиницю його площі. Розширення екрану є визначальним показником якості та чіткості зображення. Таким чином, чим вище дозвіл, тим вище якість зображення. Висока роздільна здатність монітора дозволяє відображати на ньому найбільш дрібні елементи зображень. Але це не завжди зручно, тому можна змінювати дозвіл екрана на свій розсуд.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку вийдіть на Робочий стіл, тобто закрийте або скрутіть запущені програми і відкриті файли.
2
Потім клацніть по порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші один раз.
3
У меню, дій виберіть рядок "Властивості".
4
Перед вами з'явиться вікно з властивостями екрана. У ньому активуйте вкладку "Параметри".
5
У відкритій вкладці знаходиться блок "Розширення екрану". В даному блоці змініть дозвіл екрана на будь-яке, яке підтримує ваша відеокарта. Для цього перетягніть повзунок ліворуч або праворуч, утримуючи ліву кнопку миші натиснутою.
Корисна порада
Варто пам'ятати - чим більше дозвіл екрана, тим більше займається обсяг пам'яті відеокарти.
На різних комп'ютерах потрібно різне оформлення, а також установка параметрів, які відповідають за розміри картинок на екрані. В операційній системі Windows XP і Windows Seven дані параметри можна налаштувати за кілька хвилин навіть починаючому користувачеві.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Подібні операції на комп'ютері можна здійснити величезне число разів, при цьому використовуючи різні прийоми. Щоб зменшити розмір екрану на моніторі, натисніть правою клавішею миші в робочій області комп'ютера, тобто просто по робочому столу. Перед вами з'явиться контекстне меню. Виберіть пункт «Властивості». Далі вам потрібно перейти у вкладку «Параметри».
2
Перед вами з'явиться невелике вікно, в якому буде представлений повний список всіх параметрів, які використовуються для настройки монітора. Щоб змінити дозвіл монітора, наведіть повзунок в потрібну сторону. Система буде автоматично змінювати параметри. Якщо вас все влаштовує, ви повинні натиснути на кнопку «Застосувати». Як тільки ви це зробите, всі параметри будуть повністю збережені.
3
Також варто відзначити, що в даному меню можна змінювати колірні параметри системи, які будуть постійно відображатися на моніторі. Якщо вам потрібно змінити фоновий малюнок комп'ютера, натисніть на вкладку «Робочий стіл». Буде запропонований досить великий список картинок, які ви можете використовувати для оформлення робочого столу.
4
Є ще один спосіб зміни дозволу монітора на комп'ютері. Як правило, всі операції відбуваються аналогічно, просто меню параметрів викликається по-іншому. Натисніть на ярлик «Мій комп'ютер». Далі виберіть у правому нижньому кутку вкладку під назвою «Панель управління». Далі знайдіть ярлик, який називається «Екран». Натисніть на нього правою клавішею миші. Тепер можете налаштовувати дозвіл екрана так само, як і в першому випадку. Надалі у вас не виникне проблем з налаштуванням графічних параметрів операційної системи на персональному комп'ютері.