Як видалити запах з мікрохвильовки. Як усунуть поганий запах з мікрохвильовки.

Мікрохвильова піч сьогодні стала звичною мешканкою кухні. Однак багато господинь не дотримуються правила догляду за СВЧ-піччю, через що в ній з'являється неприємний запах , видалити який не завжди вдається відразу.
Інструкція
1
Після приготування або розігрівання їжі в мікрохвильовій печі залишайте її дверцята відкритими на деякий час для запобігання появи неприємного запах а. Багато господинь нехтують цим правилом, або ж залишають дверцята відкритими на нетривалий час, а деяким просто не подобається, що дверцята мікрохвильовки залишається відкритою. Всі ці причини можуть призвести до появи запах а.
2
Щоб позбутися неприємного запах а, просто почистіть мікрохвильовку зсередини спеціальним засобом для чищення СВЧ-печей. Якщо ж цей спосіб не приводить до бажаного результату, то на допомогу прийде звичайний лимон. Використовувати його можна кількома способами.
3
Вичавіть сік одного лимона в чашку і поставте її в мікрохвильовку. Потім необхідно включити мікрохвильову піч на максимальну потужність на короткий час. Досить буде 30 секунд. Після цієї нескладної процедури запах повинен зникнути.
4
Лимонний сік (одну частину) змішайте з трьома частинами води. Суміш вилийте в контейнер і поставте в мікрохвильовку, яку потрібно включити в режим максимальної потужності. Необхідно дати суміші покипіти кілька хвилин, після чого мікрохвильовку вимкнути і залишити остигати. Після охолодження контейнер з сумішшю вийміть, а внутрішню поверхню мікрохвильової печі витріть насухо за допомогою паперових рушників.
5
Ще один спосіб усунення неприємного запах а в мікрохвильовій печі за допомогою лимона: розріжте один лимон на часточки і покладіть в блюдо мікрохвильовки, поруч поставте склянку з водою. Увімкніть на кілька хвилин мікрохвильову піч на повну потужність. Після виключення залиште її охолонути. Неприємний запах повинен зникнути.
6
Для усунення неприємного запах а можна скористатися і апельсиновою кіркою, її потрібно нагрівати в мікрохвильовці близько двох хвилин, а потім залишити на ніч.