Як вибрати іонізатор зволожувач.

Жителі великих міст не з чуток знають про проблему поганої екології. Постійне вдихання забрудненого повітря призводить до того, що знижується працездатність, з'являється сонливість, млявість, погіршується загальний стан здоров'я. Цю проблему можна самостійно вирішити хоча б у межах власної квартири, купивши зволожувач і іонізатор повітря.
Інструкція
1
При покупці зволожувача в першу чергу варто визначитися з площею приміщення, яке він обслуговуватиме. Погодьтеся, що немає особливого сенсу купувати громіздкий прилад, розрахований на зволоження великого приміщення, якщо площа вашої кімнати становить 15 кв.м. До того ж не вийде використовувати один прилад для одночасного зволоження повітря у всій квартирі, його доведеться переносити з однієї кімнати в іншу.
2
Переконайтеся, що у вибраній вами моделі передбачена така зручна функція, як підтримання вологості на певному рівні. Вона дозволить контролювати рівень вологості в приміщенні, не допускаючи виникнення зайвої вогкості.
3
В компактних увлажнителях резервуар для води невеликого розміру, до 5 літрів. Такого об'єму цілком достатньо, щоб прилад працював впродовж ночі. Переконайтеся, щоб весь об'єм повітря в кімнаті проходив через зволожувач хоча б 2 рази за годину.
4
Як правило, зволожувачі повітря вельми економічні, але якщо ви хочете, щоб зволоження відбувалося інтенсивніше, слід вибирати моделі з більш високою потужністю.
5
Вибираючи іонізатор и, слід зупинити свій вибір на невеликих компактних приладах, спеціально призначених для невеликих приміщень. Головним критерієм покупки іонізатор а є концентрація випускаються їм іонів. Так, найоптимальнішим для здоров'я людини є концентрація 600-5000 іонів/см3. Не варто купувати більш потужні прилади, тому що підвищена іонізація повітря може не найкращим чином впливати на людський організм.
6
В сучасних іонізатор ах передбачені такі додаткові функції, як ароматизація, підсвічування, воздухоочистки. Однак такі моделі коштують істотно дорожче і відчутної користі не приносять: під час очищення повітря в фільтрі затримається лише незначна частина пилу, а ароматизація повітря хімічними речовинами може не самим позитивним чином позначитися на вашому здоров'ї.