Як прибрати звіт про помилки.

Звіти про помилках в операційній системі Windows з'являються, коли в якому-небудь додатку або в самій системі відбувається той чи інший збій. Звіти про помилках за своєю суттю служать для того, щоб можна було відправити повідомлення про збій програмного забезпечення його виробнику. Зазвичай користувачі не користуються цією можливістю. Тому можна відключити повідомлення про помилках.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку викличте меню "Пуск", яке знаходиться в лівій частині Панелі завдань.
2
У меню, знайдіть рядок "Панель управління" і клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші.
3
Перед вами з'явиться вікно, в якому відображаються елементи панелі управління. В даному вікні знайдіть рядок "Система" і клацніть по ній двічі лівою кнопкою миші. Після цього відкриється вікно з настройками операційної системи.
4
У вікні властивостей системи активуйте вкладку "Додатково".
5
У нижній частині відкритої вкладки розташовується кнопка "Звіт про помилках". Клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші. Після цього відкриється вікно налаштувань повідомлень про помилках.
6
У вікні відзначте точкою рядок "Відключити звіт про помилках". Також можна активувати рядок "Але повідомляти про критичні помилках". У такому випадку система буде інформувати вас лише про серйозних системних помилках, не пропонуючи при цьому відправити звіт про помилку.
7
На завершення натисніть кнопки "ОК" у всіх відкритих вікнах налаштувань системи.