Як назвати лоша.

В вашому господарстві сталося радісна подія - з'явився лоша. Як правильно вибрати для нього кличку? Нижче представлені особливі правила, за якими вибирається ім'я майбутньої коні.
Інструкція
1
Оберіть лошати ім'я, яке повинно починатися з першої літери клички його матері. Далі бажано, щоб в кличці зустрічалася перша літера імені батька лоша. Наприклад, зефір = Турбота + Флиппер. Якщо на потрібну букву ім'я дуже складно підібрати, допускається невелика перестановка. Наприклад, якщо кличка матері - Флейта, то для її нащадків можна підбирати ім'я, що починається з букви Ф і букви Л. У західних країнах прийнято називати народжених жеребців за першою літерою клички батька, а кобил - по імені матері.
2
Не використовуйте наступні клички: родоначальників родин, відомих породистих жеребців-плідників, а також маток, імена та прізвища людей без їх дозволу, клички, в яких використовується більше 18 букв, імена, які суперечать принципам моралі. Безумовно забороненими є імена: анілін, Піона, Афніс Вуда, т. К. Це клички відомих виробників.
3
Якщо ви не можете придумати кличку самостійно, зверніться до ресурсів всесвітньої павутини. На сайті www.zooclub.ru ви можете знайти повний перелік кличок, які підійдуть вашому лошати.
4
Зверніться до спеціального джерела. Існує посібник, автором якого є С. Гур'єва. Ця книга називається «2000 імен для домашніх тварин». З перерахованих в ній імен ви цілком зможете підібрати потрібне.
5
Врахуйте, що кличка повинна бути звучною, красивою, підходити до звичок і вподоби тварини. Не забувайте старий принцип: «як ви яхту назвете, так вона і попливе». Те ж саме повною мірою підходить до вибору імені для коня.
6
Отже, як ви бачите, підбір імені для коня - справа непроста. Постарайтеся вибрати найкращий варіант і не забувайте про те, що саме ваша кінь може принести своєму імені добру славу.
Корисна порада
Вибір імені для коня становить досить істотну проблему конезаводчиків. При виборі клички для породистого лоша потрібно обов'язково дотримуватися всі ці принципи.
Після народження лоша у власника кінного заводу відразу ж виникає питання: яке ім'я вибрати? Відповісти на нього зовсім не так просто, як комусь може здатися. Ім'я для майбутньої коні вибирається за певними правилами.
Інструкція
1
Не давайте лошати ім'я всесвітньо відомих коней, ці клички знаходяться під забороною протягом кількох поколінь. До числа таких імен належать: Афніс Вуда, Піона, анілін і деякі інші. Повний список заборонених кличок можна знайти на спеціалізованих сайтах з розведення коней.
2
При виборі імені врахуйте, що за російською традицією ім'я лоша обов'язково має починатися з тієї ж букви, що і ім'я його матері, а ось перша літера імені батька повинна зустрічатися в середині слова. Наприклад: Дакота + Феб = Дофіна. Якщо з вийшов букв важко підібрати слово, поміняйте їх місцями. Також можна просто використовувати другу букву імені. Так, лошат, народжених від кобили Флейти, можна назвати Лавр, Газон та інше. До речі в західних країнах, наприклад в Латвії, навпаки першою йде буква з імені батька лоша .
3
Не називайте лошат кличками їх батька і матері: отців в продовження 25 років після смерті, матерів - в продовження десяти.
4
Не використовуйте як кличок імена та прізвища людей без дозволу, імена, що містять більше 18 букв, а також імена, що ображають норми моралі. Також не можна брати імена родоначальників великих гілок, племінних маток.
5
Виберіть відповідне ім'я з готового списку, наприклад, розташованого тут: http://www.zooclub.ru/horses/214.shtml. Спеціальні сайти містять величезний перелік імен, в якому навіть найвибагливіший і оригінальний власник знайде щось цікаве.
6
Зверніться до книги С. Гур'єва "20000 імен для домашніх тварин". У цьому виданні в спеціальній главі про коней ви також зможете виявити досить великий список імен.
7
Головне - ім'я має бути красивим, звучним, що запам'ятовується. Адже від того, як ви назвете тварина, можливо, буде залежати його доля. І у кожного коня є шанс прославити отримане ім'я.