Як зберігати фен.

Як приємно мати будинок, де панує порядок. Де кожна річ має своє відведене місце. Адже такий принцип зберігає ваші нерви (вам не потрібно нервувати, коли не можете знайти потрібну річ) і ваші кошти (завдяки порядку, домашні прилади довго служать і не виходять з ладу). Наприклад, фен : де і як його потрібно зберігати? Давайте розберемося.
Вам знадобиться
  • - картонна коробка або комод (можна старий);
  • - шматок непромокаючої матеріалу: шкіра або шкірозамінник;
  • - гудзики, брошки, інші елементи;
  • - клей і ножиці.
Інструкція
1
Найкраще місце для зберігання фен а - ванна. Адже саме там - найзручніше місце для його використання. Але фен потрібно ховати від крапель води і вологи. Звичайно, фен можна покласти в тумбочку, яка знаходиться у ванній. Але чи буде це зручним? Провід заважатиме вам: ви будете витрачати багато часу на пошук інших речей в тумбочці. Тому, наполягаємо, що для домашнього приладу, як фен , необхідно придумати унікальне місце зберігання.
2
Візьміть містку картонну коробку і спробуйте її оживити: обклейте її яскравим матеріалом, розмалюйте. Самий практичний матеріал, який можна використовувати при цьому - шкіра або її замінник. Адже ви не хочете побачити, як ваша чудо - коробка втратить форму від вологи? Для приклеювання такого матеріалу скористайтеся звичайним клеєм ПВА. А ось на вкриту картонну коробку можна приклеїти або пришити різні брошки, гудзики, стрічки. Використовуючи свою творчість, ви зможете створити унікальну коробку для зберігання фен а. Тільки пам'ятайте, що і папір (шкіра або шкірозамінник), і елементи, які будуть на ній, повинні доповнювати загальний стиль ванної кімнати.
3
Візьміть старий комод (тумбу) і переробіть його. Зробіть його яскравим, навіть казковим. Пофарбуйте різні його частини в інші кольори, поекспериментуйте з візерунками, фактурою. Після фарбування комода залиште його на повітрі, на пару днів, щоб фарба повністю висохла, і тоді можна сміливо наповнювати його різним приладдям. Наприклад: одну поличку можна відвести для косметики, іншу - для електроприладів, де і буде лежати наш фен . Пам'ятайте, що вода ні в якому разі не повинна потрапляти на його поверхню.
Зверніть увагу
Користуйтеся феном тільки для сушіння волосся, не залишайте його включеним. Ніколи не тягніть за шнур фена, витягаючи вилку з розетки. Користуйтеся феном тільки сухими руками і не сушіть волосся, приймаючи ванну.
Корисна порада
Увімкніть на максимум свою фантазію і не бійтеся експериментувати. Адже ви зможете створити унікальне місце для зберігання фена, головне - не обмежуйте себе.