Як оновити шкіряну куртку. Як зробити так щоб шкіряна куртка блищала.

Якщо ви помітили, що шкіряна куртка втратила колишній вигляд, то це не означає, що пора купувати нову. Кілька маленьких хитрощів і рад по догляду за шкіряними речами допоможуть продовжити службу хорошої і корисної речі.
Інструкція
1
Щоб знову зробити шкіряну річ блискучою, протріть її слабо збитим яєчним білком. Блиск також допоможе повернути обробка ватним тампоном, який попередньо потрібно вмочити в лимонний сік. Ще можна спробувати надати куртці колишній вигляд за допомогою тампона з сумішшю мильного розчину і гліцерину. Після цього протріть куртку ганчіркою, просочивши її вазеліном. Ці нехитрі операції з легкістю допоможуть відновити зовнішній вигляд будь-якого шкіряного виробу.
2
Якщо на куртці є брудні плями не жирового походження, протріть її ганчірочкою або поролоновою губкою, злегка змоченою шампунем або будь-яким іншим миючим засобом. Від бруду не залишиться і сліду.
3
Щоб позбутися потертостей, які неминуче з'являються з плином часу, змастіть їх безбарвним кремом для шкіри. Допоможе також звичайна апельсинова кірка, якщо протерти зовнішньою стороною все побляклі і потьмяніли ділянки шкіри. Секрет кірки полягає в тому, що в ній містяться різні ефірні масла, які допоможуть повернути гарний зовнішній вигляд виробам зі шкіри.
4
Чистіть шкіряний виріб, особливо якщо воно тонке і делікатне, як можна більш часто. Періодичне чищення сумішшю молока і скипидару захистить шкіру від виникнення пошкоджень. Пальто або куртку , зроблені зі шкіри, можна почистити нехитрим розчином, у складі якого повинні бути присутніми вода, мило і нашатирний спирт. Потім, щоб виріб блищало, потрібно злегка потерти його ганчіркою, змоченою в касторовій олії.
5
Набагато легше запобігти пошкодженням шкіряній речі, ніж потім з ними боротися. Тому дотримуйтесь правил догляду за шкіряними речами. Після дощу не прибирайте куртку в шафу, ретельно її НЕ просушивши. Уникайте механічних пошкоджень і намагайтеся не бруднити виріб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yRxIoKOT7SY
Корисна порада
Будь-яка річ прослужить довше в руках вмілої господині. Бережна турбота про речі заощадить ваші кошти і збереже ваше майно.