Як надягати краватку.

Краватка - незмінний атрибут костюма будь-якого ділового чоловіка і символ відповідальності та діловитості. Краватка може стати приводом для гордості свого власника, якщо вміти правильно підбирати його до решти костюму і правильно зав'язувати.
Інструкція
1
Без краватки неможливо уявити собі ні успішного бізнесмена, ні співробітника банку, ні тим більше начальника. Щоб краватка став справжньою прикрасою для свого господаря, потрібно виконувати нескладні інструкції. Правильно підберіть колір краватки і його малюнок. На роботі більше всього доречний темна краватка з невеликим повторюваним малюнком. Саме такий аксесуар підійде до сорочки світлих тонів і додасть вам серйозний і діловий вигляд. На корпоративній вечірці або дні народження можна вибрати краватку більш яскравого забарвлення, але він все одно повинен підходити до костюму і не привертати зайвої уваги.
2
Зауважте вузол краватки. Якщо ви ще не освоїли досконало техніку зав'язування краватки, найкращим варіантом для вас буде віндзор - класичний і найпоширеніший вузол в Європі.
3
Широкий кінець вашого краватки потрібно перекласти вліво через вузький, а потім ззаду провести вперед в утворену петлю. Тепер потягніть широкий кінець вашого краватки вниз, а потім відведіть його вправо. Простягніть широкий кінець спереду крізь шийну петлю, а потім відведіть вліво. Над вийшов вузлом потрібно провести кінець назад вправо. Тепер проведіть широкий кінець позаду крізь вийшла шийну петлю вгору. Простягніть вільний широкий кінець через утворилося спереду вушко, потім затягніть це вушко.
4
Вузол готовий. Звичайно, віндзор не самий елегантний з краваткових вузлів, але зате найпростіший. Збагнувши вміння зав'язувати краватку таким способом, ви можете освоїти фристайл, американський вузол, подвійний вузол, перекрещивающийся і ще безліч різних варіантів. Уміння носити краватку - серйозне мистецтво, але нагородою вам може бути підвищена увага колег жіночої статі, повага начальства і, якщо трохи пощастить, навіть успіх в кар'єрному зростанні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2uL9SEV8IiM
Важко уявити більш традиційний і усталений у часі предмет чоловічого гардеробу, як краватку . Краватка - невід'ємний елемент класичного чоловічого костюма, і існує ряд правил та рекомендацій по правильному носінню краватку а, які допоможуть вам завжди виглядати стильно і доречно. У цій статті ми розповімо, як правильно носити краватку , як його підбирати відповідно з одягом, і які аксесуари з ним носити.
Інструкція
1
Одне з основних правил полягає в тому, щоб краватку не зливаються з сорочкою. Не надягайте однотонний краватку до однотонної сорочці - ви проявите набагато більше смаку, якщо підберете краватку відповідного кольору, але прикрашений візерунком або орнаментом з неяскравих елементів. Наприклад, до однотонної сорочці добре підійде краватку у вузьку смужку чи клітинку, а також в невеликий однотонний горошок.
2
Якщо ж у вас є однотонний краватку , надягайте його тільки на сорочку з малюнком або орнаментом. Завжди пам'ятайте, якого кольору ваш костюм, до якого ви вибираєте в магазині новий краватку . Гармонійно комбінуйте кольору - вони повинні поєднуватися, і при цьому бути контрастними. З темним костюмом і темною сорочкою буде стильно виглядати світлий краватку , і навпаки, темний краватку добре підійде до світлого костюма.
3
Довжина зав'язаного краватку а не повинна бути занадто великою - його кінець повинен прикривати пряжку ременя брюк.
4
Використовуйте різні способи зав'язування краватку ов - вони зроблять ваш образ оригінальним і стильним.
5
При цьому, зав'язуючи краватку , не затягуйте вузол занадто сильно, щоб не зіпсувати тканину. Знімаючи краватку , не забувайте розв'язувати його і вішати в розгладженими положенні на поперечину стільця або вішалки.
6
Одним з найпопулярніших аксесуарів для краватку а, одночасно стали його окрасою, може вважатися декоративний зажим. Затискачі використовуються для того, щоб краватку в процесі роботи, їжі або їзди на машині не заважав вам і не потрапляв під руку, а також не псувався і не паскудився. Затискачі теж потрібно вміти використовувати - якщо приколювати їх неправильно, ви ризикуєте порвати краватку і сорочку.
7
Фіксуючі краватку зажим и потрібно приколювати з внутрішньої сторони краватку а, через його етикетку, щоб не пошкодити тканину. Затиск кріпиться на середині грудей біля третьої гудзики сорочки, так, щоб його не було видно при застебнутому піджаку.
8
Крім фіксуючою і оберігає функції зажим для краватку а має і естетичну компоненту. Сьогодні стильний і красивий зажим може надати ноту оригінальності і елегантності вашому вигляду, а також може сказати багато чого про ваш смак і матеріальному становищі, відобразити вашу індивідуальність.
9
Якщо ви працюєте в офісі, вам підійде зажим суворого і плавного силуету з дорогого металу з однотонною фактурою. Якщо ваша робота передбачає більше свободи і творчості, ніж офісна діяльність, ви можете проявити більше фантазії в підборі зажим а для краватку а. У цьому випадку ви можете приміряти зажим и, прикрашені різьбленням, емаллю, або інкрустовані каменями і кристалами.
10
У ювелірних магазинах ви зможете знайти великий асортимент зажим ов - як більш доступних, так і дорогих і престижних.
11
Будьте обережні з золотими зажим ами. Вони підходять далеко не до кожного костюма, і повинні поєднуватися з іншими аксесуарами, використовуваними вами (годинами, запонками, ручками). Крім того, занадто сильний блиск свідчить про відсутність смаку - уникайте яскравих і блискучих зажим ів. Поєднуйте у виборі аксесуарів скромність і елегантність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x_EpsxAMovU
Зверніть увагу
В даний час високим попитом користуються затискачі для краватки із золота, вони універсальні і відмінно поєднуються з одягом. Золота шпилька для краватки забезпечує поєднання стилю та комфорту, краватка не перекручується і не заважає протягом дня. Один рух руки, і ювелірний зажим для галстука забезпечує комфорт на весь день.
Корисна порада
Зажим для краваток часто називають шпильками для краваток - і сучасним чоловікам тепер нелегко обходитися без них. До того ж затиски є майже обов'язковим атрибутом одягу та невід'ємною складовою в носінні краватки і костюма. Ця обставина зіграла важливу і помітну роль у процесі вдосконалення затиску для краватки.