Як зробити багато піни. Як набрати піну в ванну.

Часто гаряча ароматна ванна з пишною і густою піною - межа мріянь в кінці довгого і важкого дня. І мрія ця знаходиться в межах досяжності, але засмучує те, що піна виходить не надто пишною, тримається недовго, швидко опадає і розчиняється у воді. Існує кілька способів зробити піну рясної і пишною.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальні піни для ванн, вони саме так і називаються. Шампуні і гелі для душу не дають такої рясної піни і не триматися занадто довго. Бульбашки піни з невідповідних засобів виходять великими, тому зникають з поверхні води набагато швидше. А спеціальні засоби дають піну з дрібними бульбашками. Така піна виходить більш щільною по консистенції, тому й тримається довше.
2
Вибираючи піну для ванн, краще віддайте перевагу засобам на натуральній основі - вони не подразнюють шкіру. Піну для ванн, як і інші засоби, теж можна підбирати за типом шкіри. Прочитайте склад і рекомендації на упаковці. Вибирайте ту піну, запах якої вас не дратує. Піна для ванн чудово поєднується з морською сіллю. Якщо ви хочете додати сіль, але боїтеся, що вона зіпсує якість і рясність піни , не переживайте. Сипте, скільки забажаєте (або стільки, скільки рекомендовано на упаковці).
3
Додавайте піну тоді, коли тільки починаєте набирати воду у ванну. Налийте достатню кількість піни в ковпачок і підставте його під струмінь або виливайте засіб з флакона безпосередньо під струмінь води. Завдяки натиску піна зіб'ється краще і швидше, її буде значно більше, ніж якщо б ви додали засіб перед вимиканням крана.
4
Найкраще спеціальні мильні склади піняться в м'якій воді. Водопровідна вода часто буває жорсткою, але її можна пом'якшити самостійно. Існує безліч народних рецептів, складених для пом'якшення води. У цих цілях можуть бути використані трав'яні аптечні збори: ромашка, липа. Вони зазвичай заварюються і відстоюються, після чого додаються у воду. Також підходять і продукти з холодильника: молоко або лимон. Молоко береться з розрахунку 1 столова ложка на 1 літр води. Лимони заливаються окропом, рідина відстоюється, настій додається у ванну, на ванну зазвичай вистачає 6 лимонів.
Полежати в ніжній піні в ванні - суцільне задоволення. Це не тільки розслаблююча процедура, але й дуже корисна для оздоровлення всього організму. Зробити повітряну піну можна як підручними засобами, так і купити в магазині. Варіантів її отримання дуже багато, але є кілька найпоширеніших.
Інструкція
1
Якщо у вас є піна для ванн, додайте зазначену на упаковці дозу у воду і ретельно стільком людям. Краще додавати піниться речовина, коли набирається вода, повітряна піна вийде і без вашої участі. Якщо є гідромасаж в ванні , увімкніть його, піна поступово зіб'ється у велику білу шапку.
2
Можете додати у воду звичайний шампунь, а ще краще дитячий. Використовувати шампунь, в який доданий бальзам-ополіскувач, безглуздо - піна вийде слабкою і буде швидко опадати. Додавати засіб також краще під час набору води у ванну. Якщо піна не вийшла, ви можете збити її, коли почнете купатися.
3
В магазинах є морська сіль з піною - два в одному. Додайте її аналогічним способом і можете приймати водні процедури з користю для тіла. Морська сіль дуже корисна для організму, вона виводить шлаки і токсини, а також має загальнозміцнюючу дію. Правда піна буде не дуже густа через солі.
4
І як варіант, можна використовувати звичайний гель для душу. Він відмінно піниться, а якщо його збити руками, утворює густу міцну піну. Не додавайте занадто багато засоби, піна почне залишати межі ванни.
Корисна порада
У воду можна додавати кілька крапель ефірного масла, так купання пройде в приємному ароматі ваших улюблених рослин.