Як запам'ятовувати карти.

Уміння запам'ятовувати карти, що вийшли з гри - досить корисне вміння. Часом трапляється так, що на руці у вас виявляються «слабкі» карти. Тут вже доводиться розраховувати тільки на свої сили і на запам'ятовування карт, щоб не вийшло такої ситуації, коли останнім ходом ви викидаєте карту «в масть» і суперник виходить з гри переможцем.
Інструкція
1
Існує два способи запам'ятовувати карти в різних варіаціях. Один з них полягає в підборі опорних образів для карт, а другий - в безпосередньому запам'ятовуванні карт без підбору образів.
2
При підборі образів для кожної вийшла з гри карти вам потрібно до кожної з них «прив'язати» якийсь образ, будь то предмет, явище або що-небудь ще. При цьому буде краще придумати образ, що починається з тієї ж букви, що і назва карти. Наприклад, шістка черв'яків - кулька, вісімка пік - веранда, король треф - карапуз, сімка бубей - собака.
3
Зв'язавши назви вийшли карт з опорними образами і збудувавши з образів певну картину, можна без праці запам'ятати всі карти. Наприклад, вийшли у нас з гри чирвова шістка, вісімка пік, король треф і бубнова сімка. Вибудовуємо з образів ситуацію: карапуз закинув кульку на веранду і налякав собаку.
4
Цей спосіб дуже хороший, але і у нього є мінуси. Потрібно постаратися, щоб придумати образи, які будуть добре запам'ятовуватися. Крім того, необхідно по можливості миттєво складати з образів цілу картину. Однак якщо ви добре запам'ятали картину дій, вона надовго «засяде» у вас в мозку і ви згадайте карти в будь-який момент гри.
5
Друга ланцюжок методів полягає в простому запам'ятовуванні самих карт, прямо як вони є. Картина з образів - це дуже зручно, але от використовувати цей спосіб при грі з людьми не дуже зручно. Якщо ви будете підлягає зіставляти карти з образами і складати картини, інші гравці будуть вас постійно нервувати і підганяти вас. А в цьому випадку ви перестаєте запам'ятовувати карти і починаєте просто грати.
6
А ось безпосереднє запам'ятовування допомагає тренувати пам'ять, завдяки чому ви зможете не тільки карти запам'ятовувати, але й будь-які інші дані.