Як зробити кар'єру юриста.

Для того, щоб зробити кар'єру юриста, потрібно мати профільну освіту. Для підйому по кар'єрних сходах однаково важливі і професійний досвід, і особисті якості. Задумайтесь про майбутню кар'єру під час навчання в інституті. Якщо ж час безповоротно втрачено, починайте з малого.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що при нинішній наповненості ринку праці випускниками юридичних факультетів складно знайти вакантне місце юриста. Будьте готові, що цікаву роботу з гідною окладом вам відразу не запропонують.
2
Шукайте стажування в юридичній фірмі вже під час навчання в інституті. Розгляньте варіанти роботи влітку, ввечері та вихідні дні. Не чекайте великого матеріальної винагороди за свою працю. Пам'ятайте, досвід дорогого коштує. Вибирайте велику організацію, куди вас візьмуть у штат після отримання диплома. Проявляйте себе з кращого боку.
3
Не відмовляйтеся ні від якої посади в юридичній компанії. Навіть робота секретаря або шофера допоможе вам завести потрібні зв'язки. А попрацювавши помічником юриста і освоївши всі тонкощі роботи, ви зможете згодом взяти на себе більше обов'язків. Сходження по кар'єрних сходах починається з осягнення азів професії.
4
зарекомендує себе як виконавчий, грамотний і акуратний співробітник. Приходьте на роботу вчасно. Ведіть здоровий спосіб життя. Намагайтеся не брати лікарняні та відгули за свій рахунок. Своєчасно і правильно виконуйте доручені завдання.
5
Затримуйтеся після робочого дня, якщо того вимагають обставини. Не залишайте роботу на потім. Це створить вам репутацію надійного співробітника.
6
Цікавтеся роботою своїх колег, радьтеся з ними. Переймайте їхній досвід і знання. Це вбереже вас від повторення чужих помилок.
7
Для просування по кар'єрних сходах самовдосконалюється. Підвищуйте свою кваліфікацію. Читайте літературу по своїй спеціалізації. Цікавтеся нововведеннями. Нехай з вами почнуть радитися, питати вашого компетентної думки.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що кар'єру потрібно саме робити. Успіх і визнання відразу не приходять ні до кого.
Корисна порада
Підтримуйте добрі стосунки з керівництвом компанії. По кар'єрних сходах піднімаються співробітники, які користуються довірою керівництва.