Як змінити тему робочого столу. Як міняти теми.

Тема оформлення визначає, як буде виглядати ваш користувальницький інтерфейс в Windows. Стандартні теми оформлення робочого столу, оформлення вікон, кнопок і інших елементів можуть набриднути. У цьому випадку і приходить на допомогу вбудована можливість зміни теми робочого столу. Вона є у всіх Windows, починаючи з Windows XP. Так як навіть зараз ця версія Windows завдяки своїй простоті, зручності у використанні, малому споживанні ресурсів користується чималою популярністю.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows XP;
  • - теми;
  • - файл тим uxtheme.dll.
Інструкція
1
Можна міняти тему оформлення на ту, що вбудована в Windows, а можна на будь-яку іншу. Для зміни на стандартну тему оформлення клацніть лівою клавішею миші «Пуск» -> «Налаштування» -> «Панель Управління» -> «Екран» і перейдіть на вкладку «Оформлення». Тут можна змінити тему , вибравши в розділі «Вікна і кнопки» бажану і натиснувши «Застосувати». Розробники Windows ХР вбудували в свою операційну сис тему всього дві теми: «Cтиль Windows XP» і «Класична».
2
Подальші операції не рекомендується проводити, якщо ви не впевнені у своїх силах або не є достатньо досвідченим користувачем. В іншому випадку можна порушити нормальну роботу Windows. У будь-якому випадку перед експериментами з операційною системою рекомендується зробити резервну копію папки System32, що знаходиться в папці Windows.
3
Для установки додаткових тем потрібно спочатку пропатчити файл тим uxtheme.dll. Даний файл широко доступний в інтернеті, тільки стежте, щоб він підходив для вашої версії Windows. Завантажити файл треба замінити стандартний, що знаходиться за адресою C: WindowsSystem32. Тепер знайдіть і скачайте в інтернеті додаткові теми. Запустіть файл з відповідною вам темою. Натисніть «Далі». Шлях для установки за замовчуванням - C: WindowsResourcesThemes. Якщо у вас Windows встановлена на іншому диску, змініть літеру диска на ту, що у вас. Далі дотримуйтесь інструкцій майстра установки.
4
Якщо тема не змінилася, автоматично зайдіть знову в «Пуск» -> «Установка» -> «Панель Управління» -> «Екран» і перейдіть на вкладку «Оформлення». Тепер тут з'явилися додаткові теми, які можна вибрати.
5
Якщо вам знадобиться видалити з цього списку зайві або непотрібні теми, клікніть по «Мій комп'ютер» і виберіть диск, на якому встановлена Windows і зайдіть в папку C: WindowsResourcesThemes. Для видалення теми видаліть файл з розширенням theme і папку (якщо вона є) з тим же ім'ям, що і віддалений файл.
Якщо перед вами виникла необхідність у зміні масштабу відображуваних об'єктів на робочому столі, ви можете виконати це, скориставшись відповідним інтерфейсом операційної системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Розширення екрану відповідає за чіткість відображення об'єктів на робочому столі. Якщо ви збільшите даний параметр, графічні елементи будуть більш чіткими і меншими в розмірах. Якщо ви зменшите його, об'єкти на екрані будуть відображатися більш великими і спотвореними. Дозвіл, що вимірюється в пікселях, також залежить від самого монітора і його параметрів. Кожен індивідуально для себе вирішує, при якій величині екрану працювати йому буде комфортніше.
2
Щоб змінити параметри робочого столу (в тому числі і дозвіл екрана), клацніть правою кнопкою миші на будь незайнятої його області і виберіть пункт «Властивості» (рис. 1) .
3
У вікні «Властивості: Екран» відкрийте вкладку «Параметри». За допомогою повзунка в розділі «Дозвіл екрану» виставите потрібні вам цифри і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «ОК» (рис.2).
4
Змініть положення повзунка «Дозвіл екрану» лівіше, щоб зменшити цей параметр. В результаті розмір зображень і тексту, що відображається збільшиться. Також можна перемістити повзунок «Дозвіл екрану» правіше, для того щоб зменшити величину об'єктів на моніторі.
5
Виконайте дану операцію стільки разів, щоб можна було зрозуміти, який розмір екрану буде оптимальним саме для вас. Зазвичай для моніторів з розміром діагоналі 17 і 19 дюймів виставляється дозвіл 1280х1024. Майте на увазі, що плоскі монітори коректно працюють тільки з одним дозволом. Якщо поміняти стандартні налаштування відображення широкоформатного дисплея, то текст може виглядати розмитим.
6
Натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в сілу.После появи діалогового вікна «Параметри монітора» (Мал. 3), зверніть увагу на екран. Якщо результат зміни налаштувань дисплея влаштовує вас, натисніть кнопку «Так». В іншому випадку, натисніть кнопку «Ні» і поверніться, щоб встановити інші розміри відображення.