Як зробити буржуйку для гаража. Як зробити піч буржуйку в гаражі.

Опалювати гараж за допомогою електричних обігрівачів - справа невдячна. Рахунки за світло збільшуються, а тепліше так і не стає. На виручку може прийти стара і незаслужено забута модель печі-буржуйки. Вона просто незамінна там, де інших джерел опалення немає.
Вам знадобиться
  • - старий молочний бідон на 40 л;
  • - зубило;
  • - патрубок з флюгаркой;
  • - сталевий дріт;
  • - сталеві труби;
  • - зварювальний апарат;
  • - сталева смуга завтовшки 2 см;
  • - повсть.
Інструкція
1
Візьміть бідон і прорубайте щілину трохи нижче його горловини. Ця щілина необхідна для піддувала. Прорубати її можна за допомогою зубила.
2
Виріжте в днище бідона отвір для патрубка.
3
Зробіть змієподібний колоснікВозьміте сталевий дріт діаметром 6 мм. Зігніть її і просуньте всередину майбутньої буржуйки через горловину. Розтягніть дріт до потрібних розмірів.
4
Візьміть сталеві півдюймові труби і зігніть їх відповідно до діаметром бідона. Оснастите буржуйку з боків кільцями-опорою. Розпряміть кінці труб для отримання ніжок буржуйки.
5
Закріпіть кільця-опори за допомогою фіксатора, зробленого зі сталевої пластини.
6
Зробіть передтопковий лістДля запобігання загоряння підлоги перед буржуйкою необхідно прикріпити передтопковий лист. Візьміть аркуш покрівельної сталі і виріжте з нього заготовку 500х700 мм. Окрасьте заготовку олійною фарбою з двох сторін і добре просушіть. Зробіть глиняний розчин. Візьміть повсть, просочіть його розчином і добре просушіть. Укладіть повсть під паливником печі. Покладіть на нього сталеву заготовку. Прикріпіть до підлоги за допомогою цвяхів або шурупів. Піч-буржуйка для вашого гаража готова.
Зверніть увагу
Необхідно пам'ятати, що використання печі-буржуйки в гаражі вимагає строгих дотримань протипожежних правил. Металеві печі дуже сильно нагріваються і їх необхідно ставити якнайдалі від легкозаймистих предметів.
Корисна порада
Для того щоб ваша піч довше зберігала тепло, необхідно обкласти її корпус кірпічом.Патрубок з флюгаркой можна придбати в спеціалізованих магазинах, а можна виготовити самостійно з покрівельного заліза.