Як зробити машинку на пульті. машинка на дротовому управлінні зробити самому.

Більшість сучасних іграшкових машинок з пультами використовує радіоканал. Це змушує батьків придбавати батарейки як для пульта, так і для самої іграшки. Якщо ж машинка використовує провідне управління, батарейки вставляються тільки в пульт, а витрачаються вони лише під час руху, але не в черговому режимі, як при радіоуправлінні.
Інструкція
1
Візьміть будь-яку зіпсовану машинку на радіоуправлінні. Головне, щоб у ній були справні двигуни і редуктори. Останнє з неї приберіть.
2
Ознайомтеся з пристроєм механічної частини іграшки. Якщо в ній один двигун, значить, вона обладнана спеціальним механізмом, який змушує її при обертанні моторчика в одному напрямку переміщатися вперед, а при іншому - повертати вбік. Якщо ж двигунів два, то один з них, залежно від напрямку обертання, переміщує модель вперед або назад, а інший при подачі на нього напруги тієї або іншої полярності відхиляє рульовий механізм у відповідну сторону.
3
Якщо від іграшки зберігся і пульт, нехай і що у непридатність, пустіть в хід і його. Використовуйте від нього тільки перемикачі, а передавач видаліть. Правда, комплект батарейок для живлення двигунів в нього не поміститься. Додайте його в окремому корпусі. Якщо ж пульт втрачено, зберіть його самостійно. Для цього вам буде потрібно взяти підходящий корпус, а також один або два перемикача (по числу двигунів), кожен з яких має стійке середнє положення і два нестійких крайніх.Еслі одна іграшка збереглася без пульта, а від іншої зберігся тільки пульт, і він має потрібне кількість перемикачів, використовувати можна і його. У всіх випадках перемикачі повинні бути такими, щоб в моменти перемикання в них не відбувалося навіть короткочасних замикань крайніх полюсів.
4
З чотирьох батарейок типорозміру AA складіть Двуполярность джерело живлення, що містить по два елементи в кожному плечі. Якщо двигуни низьковольтні, використовуйте дві батарейки - по одній в кожному плечі.
5
В машинці з двома двигунами послідовно з тим із них, який управляє поворотом, включите лампочку від кишенькового ліхтарика, розраховану на те ж напруга, що і одне плече джерела живлення, і струм близько 250 мА. Ця лампочка буде обмежувати струм через застопореному двигун в крайніх положеннях рульового механізму. Вона ж буде світитися при поворотах.
6
Паралельно кожному з двигунів підключіть по конденсатору ємністю близько 0,1 мкФ для придушення перешкод.
7
Візьміть гнучкий кабель. Він повинен бути двухпроводним для одномоторний моделі і трьохдротяним - для двомоторної. Перетин його має бути, одного боку, достатньо великим, щоб на ньому не падало значну напругу, а з іншого - досить малим, щоб не утрудняти рух моделі.
8
У одномоторний моделі просто підключіть кабель до двигуна. У двох моторної моделі знайдіть таку полярність, при якій один двигун змушує її переміщатися вперед, а другий - повертати вправо. Висновки моторчиков, які в цьому режимі виявляються підключеними до негативного полюса, з'єднайте між собою, а потім підключіть до одного з проводів кабелю. Решта два дроти підключіть до решти висновків двигунів.
9
Якщо машинка одномоторна, підключіть один з проводів кабелю до середньої точки джерела живлення, інший - до середньої точки перемикача. Один з полюсів джерела живлення підключіть до одного крайнього контакту перемикача, інший - до іншого. Тепер в одному з положень перемикача машинка поїде вперед, в іншому - поверне. Якщо ви захочете поміняти положення перемикачів місцями, поміняйте місцями дроти, що йдуть до крайніх контактам.
10
Якщо машинка двомоторна, підключіть загальний провід кабелю до середньої точки джерела живлення, а решта - до середніх точок відповідних двигунам перемикачів. Плюс джерела живлення підключіть до крайніх контактам перемикачів, відповідним руху вперед і повороту вправо, а мінус - до крайніх контактам перемикачів, відповідним руху назад і вліво.
11
Приготуйтеся до того, що батарейки в плечах двуполярного джерела живлення будуть зношуватися нерівномірно, і міняти їх в одному і іншому плечі доведеться незалежно один від одного.
Машинку можна зробити практично з будь-якого підручного матеріалу. Але навіть така проста хенд-мейд іграшка здатна буде подарувати багато радості вашій дитині і захопити його на цілий день.
Вам знадобиться
  • Олівці
  • Кришки від бутылок
  • Клей-пистолет
  • Краски
  • Кисточки
  • Маркер
  • Прямоугольная коробка з-під серветок
Інструкція
1
Основа вашої саморобної машинки - прямокутна коробка. Використовуйте заточений олівець, щоб проткнути чотири дірочки в боках коробки - там де буде проходить колісна вісь.
2
В якості колісних осей можна використовувати два не точний олівця. Вставте їх у пари дірочок на початку і кінці коробки. Переконайтеся, що олівці вільно обертаються в дірочках.
3
Капните трохи клею в центр кришки від пластикової пляшки. Приклейте її до кінця одного з колісних осей. Проробіть аналогічні дії з трьома залишилися кришками-колесами.
4
Розмалюйте машинку акриловими фарбами. Підкорятиметеся фантазії - гоночні смужки, прапорці, шашечки - малюйте все, що завгодно. Фарбуватимете колеса-кришки в чорний, а посередині намалюйте сріблясті гуртки сріблястим маркером. Машинка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gEzMLmqPXn0