Як знайти успіх.

Щоб стати успішною людиною, потрібно чітко знати, чого ви хочете в житті. Намічена мета досяжна, якщо йти до неї, незважаючи ні на які труднощі, і прислухатися до своєї інтуїції, яка підкаже рішення в складних ситуаціях.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з тим, що для вас успіх . Спробуйте абстрагуватися від нав'язуваних суспільством стереотипів. Наприклад, якщо ви любите тварин і хочете присвятити своє життя коням, а не колекціонуванню дорогих автомобілів, це не означає, що ви невдаха.
2
Наметове мета, розробіть план її досягнення. Тут є невеликий секрет - подумки розбийте свій шлях до успіх у на невеликі ділянки, ставте поетапні завдання і послідовно їх вирішуйте. Якщо ви бажаєте стати главою великого підприємства, для початку поступите туди дрібним клерком, а потім дотримуйтесь стратегії поступового просування наверх.
3
Не намагайтеся отримати все і відразу. Це найбільша помилка всіх честолюбців. Ставлячи занадто високу планку, ви прирікаєте себе на розчарування, а вони, в свою чергу, підточують самооцінку, від якої в кінцевому рахунку і залежить ваша успішність.
4
Тверезо оцінюйте свої можливості. Не варто мріяти про кар'єру балетного танцюриста, якщо вам вже минуло 40 років, а за плечима немає навіть початкової хореографічної підготовки. Цілі мають бути досяжними, інакше вони залишаться порожніми мріями.
5
Не зациклюйтеся на чомусь одному. Наприклад, якщо ваша мета - заробити мільйон доларів, це не означає, що потрібно залишити за бортом давню мрію побудувати будиночок у селі. Різні прагнення дозволять вам постійно перемикатися і розвантажувати нервову систему.
6
Не дозволяйте проблемам здолати вас. Коли здається, що справа зайшла в глухий кут, підключайте інтуїцію. Заспокойтеся і спробуйте заглянути всередину себе. Можливо, ви просто втомилися. Або занадто намагаєтеся: зайві зусилля вимотують навіть найстійкіших бійців.
7
Вірте в себе. Удача супроводжує тим, хто не пасує перед труднощами. Рухайтеся вперед, навіть якщо шлях здається нездоланним. Людина не знає до кінця власних можливостей, вони можуть виявитися безмежними. Не бійтеся дерзати, і успіх знайде вас.