Як навчитися імпровізувати в танці.

Імпровізація в танці - спосіб жити, відчувати, творити. Знаходячи компроміс між тілом і музикою, ви завжди будете головною фігурою на вечірці. Відчуття свободи - те, що мріють відчути багато. Але як навчитися імпровізувати? Неможливо ж повторювати лише завчені рухи і зв'язки, та й музика буває різна. Як почати творити в танці ?
Інструкція
1
Підберіть музикуІмпровізація - це політ душі, вираз власного «я». На перших порах потрібно вибрати музику, яка змусить тіло жити, рухатися, пуститися в танок.
2
Починайте двігатьсяНе критикуйте себе, адже в імпровізації немає правил. Вимкніть голову, думки і залиште почуття. Насолоджуйтесь процесом. Спочатку складно імпровізувати всім тілом. Почніть з рухів рук і голови. Можливо, буде зручніше почати, сівши на підлогу. Після цього включайте корпус, а потім додавайте обертання тазом, стегнами, ногами. Наступний рівень складності - займайте якнайбільше простору, розкрийтеся. Якщо ви до цього стояли на одному місці, то почніть рухатися по кімнаті. Якщо тільки сиділи, то встаньте. Ви можете займати різні рівні в просторі і динамічно або плавно міняти їх: стояти, присідати, лежати, перекочуватися по підлозі. Згодом ви можете додавати емоції в танець, міняти вираз обличчя, глибоко і творчо переживати процес.
3
Вивчіть кілька в'язок і двіженійЕслі ви займаєтеся танцями, то напевно знаєте зв'язки і різні рухи. Візьміть будь-яку комбінацію, яку можете робити на автоматі, не включаючи мозок, і пробуйте розбавити її іншими рухами. Додайте в танці вального в'язку довільні рухи рук, голови, повороти, нахили. А час від часу, навпаки, міняйте тільки кроки і траєкторію ніг.
4
Пробуйте різні стіліСначала, можливо, вам доведеться включати голову і придумувати руху. Але це не страшно. Відпустіть себе. Нехай ритм наповнить тіло, і воно саме зрозуміє, який рух слід за черговий комбінацією або зв'язкою. Творіть, фантазуйте.
5
ПрактікуйтесьБез тренувань тут не обійтися, особливо спочатку. Танцюйте на вечірках, дискотеках. Імпровізуйте під музику з радіоприймача, падаючі краплі води. З часом ви почнете чути ритм скрізь, і тіло буде легко відгукуватися на звуки навколишнього світу. Це ще одна сходинка в імпровізації.