Як підключити кнопку живлення до материнської плати. Як прибрати харчування на платі в ноутбуці.

При складанні комп'ютера ви, швидше за все, включали ПК, перемикая відповідні контакти на материнській платі викруткою. Це відносно зручно тільки на етапі складання. Зрозуміло, що в повсякденній роботі при закритому корпусі ніхто так робити не буде. Тому подбайте про те, щоб після його складання підключити контакти на материнській платі до кнопки харчування на корпусі ПК.
Інструкція
1
Знайдіть контактну площадку на материнській платі . Вона виглядає як група підписаних штекерів і зазвичай знаходиться в нижньому правому куті материнської плати. На деяких системних платах можна зустріти всього декілька контактів, але на них одягається перехідник з контактною площадкою. Цією особливістю, наприклад, відрізняються деякі моделі материнських плат Asus.
2
Контакти, що відповідають за подачу харчування на материнську плату, зазвичай позначаються як POWER_SW. Таким же чином позначається дріт, що йде від кнопки харчування корпуса комп'ютера. Якщо позначок на материнській платі не виявилося, зверніться до інструкції вашої плати. Там зазвичай вказується порядок штекерів на відповідній контактної майданчику, і ви легко зможете визначити, які з них відповідають за подачу харчування на материнську плату.
3
Для підключення кнопки харчування корпусу до материнської платі просто застроміть провід, підписаний як POWER_SW і йде від корпуса, у відповідні контакти на платі . Полярність при цьому дотримуватися необов'язково.
4
Для перевірки правильності підключення проводу застроміть силовий кабель в блок харчування і включіть комп'ютер натисканням кнопки на корпусі. Якщо ніякої реакції немає, ще раз перевірте правильність підключення проводу, витягніть і вставте його, щоб нівелювати проблему поганих контактів. Якщо це не допомагає, справу може бути або в несправній кнопці на корпусі, або ж в несправної материнської платі .
5
Для перевірки кнопки на корпусі підключіть провід RESET_SW в ту ж пару контактів, що й раніше. Відзначте тільки, що тепер включати комп'ютер доведеться кнопкою скидання (Reset). У разі якщо це не допомогло, доведеться нести материнську плату (а краще системний блок цілком) в сервісний центр.
6
І нарешті, якщо вентилятор на процесорі закрутився, значить ви успішно підключили кнопку харчування корпусу до материнської платі .