Як позиціонувати товар.

Зараз на споживчому ринку дуже великий асортимент товара , причому кожен сегмент має кілька аналогів. Наприклад, зубна паста: покупець при виборі зіткнеться більш ніж з десятьма видами даної продукції. Щоб домогтися успіхів у бізнесі, необхідно спочатку визначити вільну позицію на ринку.
Інструкція
1
Перше, що вам необхідно - це досліджувати споживчий ринок. Дізнайтеся у громадян, чого не вистачає і що б вони хотіли бачити на прилавках.
2
Виходячи з досліджень, складіть список пріоритетів і вирішите, що для вас найбільш підходить. Наприклад, чоловікам зовсім не цікаво буде випускати жіночу білизну, і навпаки, жінкам навряд чи захочеться займатися автозапчастинами.
3
Складіть список ваших конкурентів. Далі йде визначення цінової планки: порівняйте ціни ваших конкурентів, попередньо прорахуйте свої витрати і виберіть найбільш підходящий рівень вартості.
4
Також дуже важливо придумати оригінальну назву, яке викличе інтерес, наприклад, ви вирішили реалізовувати косметику і вибрали підходяще, на ваш погляд, назва: «Волошка». Будьте впевнені, що такий косметикою зацікавляться лише жінки похилого віку.
5
Важливу роль відіграє і реклама. За статистикою більшість споживачів купує ту чи іншу продукцію саме через успішного просування товара . Не шкодуйте грошей і замовте хорошу рекламу, будьте впевнені, що витрати окупляться.
6
Постарайтеся, щоб ваша продукція відповідала по максимуму вимогам клієнтів, була надійною і якісною, а головне - зрозумілою. Приміром, компанія «Пепсі» близько десяти років тому випустила напій під назвою «Кристал Пепсі», акцентуючи на тому, що прозорість свідчить про прохолоджувальні соку. Але споживачі не зрозуміли цього, можна сказати це привело їх в подив.
7
Також дуже важливо дотримуватися одного напрямку. Наприклад, одна з фірм, що випускають комп'ютери, позиціонувала свою техніку спочатку як для бізнесменів, пройшло трохи часу, і ними було заявлено, що комп'ютери їх створені для студентів, а потім - і зовсім для інженерів. Це зовсім неправильна тактика, яка, на жаль, призводить до краху.
8
З усього перерахованого вище можна зробити висновок: підходите до вибору позиції відповідально, ретельно продумайте зовнішній вигляд товара , логотип, визначте основні потреби і тримайте марку!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S0_tHVBa57I