Як зробити фото анімованим.

Щоб створити просту анімацію зовсім не обов'язково йти вчитися на мультиплікатора. Достатній інструментарій мається на Adobe Photoshop CS5. Вам також потрібно освоїти кілька нескладних навичок.
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Adobe Photoshop CS5.
Інструкція
1
В якості вихідного зображення використовуйте, наприклад, фотографію з хмарочосом на тлі неба. Запустіть програму і відкрийте необхідний файл: натисніть «Ctrl» + «O», виберіть картинку і клацніть «Відкрити». Виберіть інструмент «Прямолінійне ласо» (гаряча клавіша «L», перемикання між суміжними елементами «Ctrl» + «L») і виділіть хмарочос на картинці. Натисніть комбінацію «Ctrl» + «J» щоб створити новий шар і перенести на нього виділена ділянка.
2
Відкрийте в програмі фотографію з хмарами, вона повинна бути більше, ніж зображення з хмарочосом. Натисніть «Alt» + «Ctrl» + «I» і запам'ятайте значення, які перебувають в полях «Ширина» та «Висота». Створіть новий файл: «Ctrl» + «N», в полі «Ширина» вкажіть те ж значення, що у фотографії з хмарами, в полі «Висота» - те ж, але помножене на три. В результаті у вас повинно вийти три документи: з вирізаним хмарочосом, з хмарами і порожній документ. У подальшому вони будуть називатися документами 1, 2 і 3, відповідно.
3
Перейдіть на документ з хмарами, активуйте інструмент "Переміщення" («V») і перетягніть зображення на документ 3. Вирівняйте його таким чином, щоб він повністю зайняв нижню частину. Знову переключіться на документ 2 і перетягніть картинку на документ 3. Вирівняйте його так, щоб він зайняв верхню частину. Знову активуйте документ 2, натисніть «Редагувати»> «Трансформування»> «Поворот на 180 градусів». Потім «Редагувати»> «Трансформування»> «Відобразити по горизонталі». Перетяните результат на документ 3 і вирівняйте по центру.
4
У вікні «Шари» (якщо воно відсутнє, викличте його гарячою клавішею «F7») виділіть три наявних шару з хмарами (вони повинні мати імена «Шар 1», «Шар 2» і «Шар 3»), затиснувши «Ctrl» і клікнувши по кожному з них. Натисніть праву кнопку миші і у вікні клікніть «Об'єднати шари». Перетяните знову утворений шар на документ 1 і помістіть його нижче шару з вирізаним хмарочосом.
5
Натисніть пункт меню «Вікно»> «Анімація». У нижній частині вікна, що з'явилося натисніть єдину активну кнопку - «Створення копії виділених файлів». З'явиться ще один кадр. У нижній частині кадру відображено час, який він перебуватиме на екрані. У кожному з кадрів поміняйте його на 0,1 секунди.
6
Перейдіть на перший кадр, а потім на документ 1. Виберіть шар з хмарами і, використовуючи інструмент "Переміщення", сумістите його нижній правий край з нижнім правим краєм документа 1. Перейдіть на другий кадр, а потім знову на документ 1. Виберіть шар з хмарами і вставте його правий верхній край з правим верхнім краєм документа 1. Ці два кадри будуть початковим і кінцевим кадрами створюваної анімації - переміщення хмар.
7
Натисніть кнопку «Створення проміжних кадрів» внизу вікна анімації. В полі «Додати кадрів» вкажіть 20 і натисніть «ОК». Видаліть 21 і 22 кадр за допомогою кнопки «Видалення виділених кадрів», яка має емблему сміттєвого бака і знаходиться внизу вікна анімації. Анімація готова. Можете перевірити це, натиснувши на кнопку «Play».
8
Щоб зберегти результат, натисніть комбінацію "Alt" + "Shift" + "Ctrl" + "S", в полі «Параметри повторів» вкажіть «Постійно», клікніть «Зберегти», напишіть ім'я, виберіть шлях і знову натисніть «Зберегти».