Як знизити прискорений пульс.

Напади прискореного серцебиття правильного ритму від 90 до 240 ударів на хвилину називають пароксизмальної тахікардією. Прискорене серцебиття може тривати від кількох секунд до кількох діб. Тахікардія буває надшлуночкова і шлуночкова. Надшлуночкова тахікардія супроводжується невеликим підвищенням температури, різкою пітливістю, рідким стільцем і рясним сечовиділенням після закінчення нападу. Шлуночкова, як правило, буває провісником мерехтіння шлуночків.
Вам знадобиться
  • - квіти волошки синьої;
  • - м'ята перцева;
  • - аптечна настоянка глоду;
  • - аптечна настоянка прополісу.
Інструкція
1
Одним з найефективніших лікарських рослин саме при прискореному серцебитті є волошка синій. Візьміть 2 столових ложки квіток волошки і, заваривши склянкою окропу, поставте настоюватися протягом 1-1,5 годин. Потім профільтруйте і пийте по 50 мл за 4 прийоми на день за 30 хвилин до їжі. Курс лікування - не більше 21 дня.
2
М'ята перцева також здавна застосовується народною медициною при всіх видах аритмій, в тому числі і при тахікардії. Візьміть чайну ложку дрібно іскрошенние листя м'яти і, заваривши склянкою окропу, поставте на 1 годину в тепле місце. Процідивши, пийте маленькими ковтками вранці, за півгодини до сніданку, намагаючись не пропускати жодного дня прийому протягом 5-6 місяців.
3
При прискореному серцебитті рекомендується наступний засіб. Придбайте в аптеці готові спиртові настоянки прополісу і глоду, злийте їх в одну пляшку і приймайте по 25 крапель тричі на день за 0,5 години до їди. На курс лікування - достатньо однієї порції ліки, отриманого при змішуванні двох настоянок. Через три місяці, при необхідності, лікування повторіть.
Зверніть увагу
Тахікардія, що виникає на тлі стресів, здатна привести до миготливої аритмії і викликати інші порушення серцевого ритму. Тому, якщо напади повторюються день у день, слід змінити своє ставлення до причин, що викликають стрес, і, як наслідок? прискорене серцебиття.
Корисна порада
Причиною тахікардії є порушена діяльність нервової системи. Тому для ефективного лікування тахікардії необхідно лікування причин - кардіосклерозу, міокардиту, ревматизму, серцевих неврозов.Рекомендуется уникати сильних фізичних навантажень, стресів. Не можна переїдати, щоб не виникало роздратування блукаючого нерва, пригнічувала функції синусового узла.В раціоні харчування повинно бути більше свіжих овочів і фруктів, продуктів, багатих кальцієм, мікроелементами і вітамінами. Продукти з високим вмістом холестерину, цукру, солі, тваринних жирів повинні бути різко обмежені. А також каву, міцний чай, алкоголь.