Як створити файл установки.

Створення настановних файлів є необхідною процедурою для будь-якого розробника додатків. Саме архіви і автоматичні інсталятори допомагають користувачам у найкоротші терміни отримати доступ до програми і почати працювати з нею.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - додаток IExpress.
Інструкція
1
Скачайте додаток IExpress, завданням якого є створення архівів, наприклад, файлів виду Setup.exe. Дані архіви містять один або декілька інших файлів , які користувач повинен витягти з них. Створення установників Setup.exe дозволяє легко поширювати свої програми або гри з можливістю їх установки з одного пакету, а не змушувати користувачів завантажувати велику кількість ресурсів. Не всі архіви Setup.exe містять настановні команди, особливо в невеликих програмах. При використанні IExpress ви зможете самостійно налаштувати весь процес установки.
2
Запустіть додаток IExpress. Виберіть "Створити новий самораспакующійся файл" і натисніть "Далі". У вікні, виберіть "Розпакувати файли і запустити установку", щоб створити пакет, який зробить установку програми після її розпакування або виберіть "Витягти файли", щоб створити пакет, який просто стискає вміст програми. Клікніть "Далі".
3
У текстовому полі нового вікна введіть назву пакета. На екрані будуть з'являтися назви кожного діалогового вікна, які користувач буде бачити, коли почне установку файлу. Натисніть "Далі".
4
Виберіть пункт "Не показувати ліцензію", щоб при установці пропустити демонстрацію ліцензійної угоди, або ж "Показувати ліцензію" для зворотної дії, далі натисніть "Огляд", щоб вказати на текстовий файл, який буде відображатися у вікні під час установки.
5
Далі натисніть клавішу "Додати" і вкажіть шлях до файлів, які ви хочете додати в пакет установки. Виберіть пункт меню "Показати повідомлення" і вкажіть тип сповіщень користувача, наприклад, "Установка завершена!" Натисніть "Створити пакет" й у який з'явився екрані завершіть створення інсталяційний файл Setup.exe. Клікніть "Готово", щоб завершити роботу майстра IExpress.